Przejdź do treści

UKE w Akademii Ericsson. Transfer wiedzy o 5G

Data: 2018-03-02 12:09:00
UKE w Akademii Ericsson. Transfer wiedzy o 5G

Wspólne warsztaty Ericsson w Polsce i Urzędu Komunikacji Elektronicznej poświęcone technologii 5G

Transfer wiedzy wspomoże przygotowanie scenariuszy rozwoju 5G w Polsce. Projekt obejmuje szkolenia dostosowane do indywidualnych potrzeb pracowników Urzędu. Kursy opracowane są na podstawie analizy luk wiedzy technologicznej i profili zawodowych pracowników.
Współpraca ma na celu rozwój kluczowych kompetencji, mających wpływ na polskie aspiracje wdrożenia technologii. Istotne znaczenie ma zrozumienie, jakie aspekty prawne i techniczne są konieczne, aby rozwinąć 5G w Polsce.
Wprowadzenie 5G ma znaczący udział w poszerzeniu możliwości gospodarczego rozwoju kraju. Wspólne działania uczelni wyższych, startupów a także przedsiębiorstw są nieodzownym warunkiem w stworzeniu właściwego ekosystemu niezbędnego w rozwoju ekonomicznym Polski.Społeczeństwo oparte na wiedzy z jego innowacyjnością i przedsiębiorczością będzie główną siłą napędową  4 rewolucji przemysłowej.  
Transfer Wiedzy 5G trwa sześć tygodni. Warsztaty obejmują "Wprowadzenie do telekomunikacji" "Przegląd 5G", "Przypadki użycia 5G", "Radio 5G", "Bezpieczeństwo", "Standard 3GPP (projekt partnerski 3rd Generation)", " Przegląd IoT "i" Potencjał biznesowy 5G dla Polski ".Program szkoleniowy zaprojektowany jest w różnych formach zajęć. Spotkania prowadzone są bezpośrednio przez instruktora, wprowadzono sesje wideo, samokształcenie i naukę wirtualną.
Projekt UKE & Ericsson to coś więcej niż dzielenie się wiedzą i doświadczeniem. To świetna okazja do wymiany doświadczeń w zakresie wdrażania nowych technologii. Wspólne warsztaty pomogą wszystkim nam efektywnie wdrożyć 5G w Polsce, z korzyścią dla konsumentów. To szansa na rozpoczęcie wielkich rzeczy małymi krokami - powiedział Marcin Cichy, Prezes Urzędu Komunikacji Elektronicznej.
Ericsson w Polsce jest bardzo zadowolony mogąc współpracować z UKE w zakresie poszerzania wiedzy o 5G. Potwierdza to, że ​​jesteśmy uznawani za eksperta w dziedzinie technologii 5G. Nasze kompetencje i umiejętności kształcone na polskim rynku docenione są przez regulatora w Polsce. Wspólnymi siłami wierzę, że bardziej efektywnie wprowadzimy sieć 5G do Polski - stwierdził Martin Mellor, szef firmy Ericsson w Polsce.

, wydruk, pdf , Prześlij znajomym

Wyślij autorowi swoje uwagi

Treść uwag:

przeczytaj_tresc_ponownie