Przejdź do treści

Comarch wdroży narzędzie do inwentaryzacji w T-Mobile Austria

Data: 2016-04-01 07:59:00
wu kailiang / Photogenica

T-Mobile Austria  wybrał Comarch na dostawcę skonsolidowanego rozwiązania Next Generation Network Inventory. System rozbuduje i skonsoliduje system inwentaryzacji zasobów sieciowych operatora.

T-Mobile Austria, drugi co do wielkości dostawca usług telekomunikacyjnych w Austrii, z którego sieci korzysta ponad 4 miliony klientów, jest na etapie wprowadzania rozwiązania Comarch Network Inventory wraz z internetowym interfejsem użytkownika, który zapewni kompleksowy widok sieci i pozwoli na sprawniejsze zarządzanie nią.

Comarch jest odpowiedzialny za wdrożenie i integrację systemu. Poza systemem Network Inventory, dodatkowo wprowadzony zostanie moduł Comarch Auto-Discovery & Reconciliation, który zautomatyzuje zarządzanie ewentualnymi konfliktami pomiędzy danymi z systemu inventory T-Mobile a rzeczywistym stanem sieci.

Comarch Network Inventory znajdzie się w samym centrum systemu zarządzania siecią T-Mobile, co pozwoli operatorowi na jednoczesną optymalizację procesów planowania sieci oraz zapewnienie jakości i realizacji usług, co wprost przełoży się na wyższą jakość i większe zadowolenie klientów.

-  Comarch Network Inventory to nowoczesne narzędzie do inwentaryzacji, które  umożliwia między innymi dostęp do kompleksowego widoku całej sieci za pomocą jednego modułu. Narzędzie pozwala również na optymalizację harmonogramu inwestycji sieciowych, ulepszenie systemu raportowania i sprawniejsze rozwiązywanie problemów w sieci, a co za tym idzie: na zwiększenie satysfakcji klienta. Comarch od lat z powodzeniem współpracuje zarówno z nami, jak i z oddziałami grupy T-Mobile w innych krajach, co sprawiło, że wybór dostawcy rozwiązań do tego strategicznego projektu był prosty – mówi Athanasios Avgeridis, wiceprezes sektora Operations Technology w T-Mobile Austria.

Comarch współpracuje z grupą T-Mobile od 2006 roku. W tym czasie zrealizowano szereg projektów z zakresu BSS i OSS w oddziałach grupy na terenie Europy, w tym w Niemczech, Austrii i Polsce. 

Źródło: Comarch

Zdjęcie: Photogenica

, wydruk, pdf , Prześlij znajomym

sieci, T-Mobile, wdrożenia, paszportyzacja, Comarch

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować.

Komentarze

Brak komentarzy

Wyślij autorowi swoje uwagi

Treść uwag:

przeczytaj_tresc_ponownie