Przejdź do treści

XVIII Konferencja KIKE – największe wydarzenie dla lokalnych ISP

Data: 2016-03-30 10:20:00
XVIII Konferencja KIKE  największe wydarzenie dla lokalnych ISP

Ponad 600 osób, 60 prelegentów, konkursy, warsztaty, pokaz najnowszych technologii branży telekomunikacyjnej, wykłady, panele dyskusyjne, wieczorna gala. Te wszystkie wydarzenia odbędą się podczas osiemnastej edycji konferencji organizowanej przez Krajową Izbę Komunikacji Ethernetowej. Wiosenna edycja odbędzie się 24-25 maja w Hotelu Ossa w Rawie Mazowieckiej.

KIKE jest izbą gospodarczą zrzeszającą małych i średnich operatorów. To z myślą o nich dwa razy do roku odbywa się konferencja. Jest ona również skierowana do dostawców technologii i usług, agregatorów ruchu, specjalistów ds. prawa, sprzedaży, nadawców treści TV. Oprócz operatorów pojawią się na niej przedstawiciele administracji publicznej, czy pionierzy nowych rozwiązań telekomunikacyjnych.

- Tu jest świetny program. W tym roku największy jak do tej pory, co powoduje, że KIKE jest najlepszym wydarzeniem dla ISP – skomentował agendę XVII edycji Klaus vos Kries z AVM GmbH.

Już teraz organizatorzy konferencji potwierdzili obecność Tomasza Chilińskiego oraz Aleksandra Machniaka. Tomasz Chiliński, współtwórca jednego z najpopularniejszych, darmowych oprogramowań dla ISP, opowie jak powstało LMS i na jakim etapie obecnie jest projekt. 
Aleksander Machniak, obecnie web developer w Kolab, opowie o bezpłatnym i otwartoźródłowym oprogramowaniu dla ISP. Kolab to jedno z najpopularniejszych oprogramowań do pracy grupowej. Pozwala na uruchomienie usług będących odpowiednikiem systemów takich jak Gmail, Google Documents, Outlook 365, MS Exchange, na własnym serwerze lub „w chmurze". 

- Na konferencji KIKE jesteśmy po raz drugi i jest to jedna z niewielu konferencji branży IT, na którą warto pojechać. Organizator staje na wysokości zadania i to nam daje duży komfort pracy, nie musimy się o nic martwić. Z kolei uczestnicy są bardzo otwarci na rozmowy biznesowe – mówi Magdalena Stańska z Infradaty.

XVIII Konferencja KIKE odbędzie się 24-25 maja w Hotelu Ossa w Rawie Mazowieckiej.

Wszystkie informacje dostępne na stronie konferencji.

Źródło KIKE

, wydruk, pdf , Prześlij znajomym

KIKE, konferencja, isp

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować.

Komentarze

Brak komentarzy

przeczytaj_tresc_ponownie