Przejdź do treści

Ericsson nadal będzie zarządzał siecią Netii

Data: 2016-05-11 09:35:00
Benis Arapovic / Photogenica

Ericsson i Netia podpisały aneks do aktualnej umowy serwisowej, potwierdzając tym samym, że będą kontynuować współpracę do końca 2017 roku. Na mocy umowy, Ericsson jest odpowiedzialny za serwisowanie i zarządzanie sieciami Grupy Netia.

Netia ogłosiła w marcu 2016 roku nowy program strategiczny, który ze względu na rozwój firmy i plany inwestycyjne wpłynie na zakres usług świadczonych obecnie przez Ericsson. Na mocy nowych warunków współpracy, Grupa Netia przejmie z końcem 2016 odpowiedzialność operacyjną za utrzymanie usług abonenckich wykonywanych zdalnie oraz w terenie.

 - Ericsson jest naszym  partnerem biznesowym od ponad 10 lat. Wiemy, że możemy na nim polegać, szczególnie w czasie rozwoju i dużych inwestycji. Jesteśmy zadowoleni z kontynuacji naszej współpracy – postrzegamy Ericsson jako silnego i wartościowego partnera - mówi Jacek Wiśniewski, dyrektor techniczny Netii.

- Współpraca firmy Netia z firmą Ericsson, oparta na wspólnym zaufaniu, jest modelowym partnerstwem w naszej branży. Kontynuacja umowy serwisowej jest dowodem na spełnianie przez nas wymagań Netii, dotyczących wsparcia strategicznego programu operatora oraz zdolności Ericsson do zmiany i dostosowania świadczonych usług do zmieniających się wymagań klienta - podkreśla Mats Otterstedt, szef Ericsson w regionie Europy Centralnej.

Źródło: Ericsson

Zdjęcie: Photogenica

, wydruk, pdf , Prześlij znajomym

Ericsson, Netia, zarządzanie siecią, umowa

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować.

Komentarze

Brak komentarzy
Jesteś pierwszym, który to przeczytał

przeczytaj_tresc_ponownie