Przejdź do treści

KIKE będzie świętować 18. edycję konferencji

Data: 2016-04-18 10:27:00
KIKE będzie świętować 18. edycję konferencji

Wiosenna edycja konferencji KIKE, która odbędzie się 24-25 maja w hotelu Ossa w Rawie Mazowieckiej odbędzie się po raz 18. Z tej okazji organizatorzy przygotowali dla gości urodzinową niespodziankę.

Między 18 a 20 kwietnia każdy będzie mógł nabyć wejściówkę na największe wydarzenie dla lokalnych ISP w niższej cenie. KIKE  przygotowała specjalny, urodzinowy kod rabatowy uprawniający do zniżki. 

W tym celu trzeba wejsć na stronę: 

Rejestracja Konferencja KIKE

I wpisać kod  rabatowy: #KIKE18

Dlaczego warto wziąć udział w konferencji?

Dwa dni warsztatów, prelekcji, paneli dyskusyjnych, ponad 600 uczestników, 60 prelegentów, liczne konkursy, zabawy, a wieczorem grill party w amerykańskim stylu. Tak zapowiada się osiemnasta edycja.

XVIII Konferencja KIKE to również agenda na najwyższym poziomie. Ponad 34 godziny wykładów, warsztatów oraz paneli wygłoszone przez specjalistów z całej Polski.

Pierwszego dnia konferencji Łukasz Bazański oraz Ewelina Grabiec, z kancelarii prawnej itBLegal, poprowadzą panel poświęcony nowelizacji ustawy o wspieraniu rozwoju usług i sieci telekomunikacyjnych. Eugeniusz Gaca, Przewodniczący Sekcji Operatorów Telekomunikacyjnych Krajowej Izby Gospodarczej Elektroniki i Telekomunikacji, razem z zaproszonymi gośćmi będzie dyskutował o warunkach pierwszego naboru POPC oraz o rządowych planach wspierania inwestycji szerokopasmowych. Robert Woźny, od lat 90. związany z rynkiem operatorów telekomunikacyjnych, opowie o wirtualizacji urządzeń sieciowych – vMX i vSRX w sieci ISP na przykładzie małego hostingu. Piotr Wiąckiewicz i Małgorzata Kuczyńska, specjaliści od funduszy europejskich, poprowadzą warsztaty z rozliczania projektów realizowanych w ramach 1.1 POPC.

Drugiego dnia wystąpi Monika Zwierz, doświadczona menadżer, która zaprezentuje metody budowania relacji z klientami. Piotr Marciniak, wiceprezes KIKE, poprowadzi panel GRAP „Dlaczego wsparcie organizacji branżowych jest kluczowe dla działalności każdej firmy i rynku?” Warto również zwrócić uwagę na panel GRTV, podczas którego wystąpi Andrzej Owczarek, prezes Grupy Multiplay. Jest to panel dyskusyjny zaadresowany do ISP zainteresowanych telewizją, jak i dla przedstawicieli kablówek.

Konferencji będą towarzyszyły liczne konkursy, pokazy sprzętu, a wieczorem odbędzie się  Grill Party w amerykańskim stylu.

Już wkrótce Iba na sej stronie internetowej zdradzi szczegóły dotyczące wieczornych atrakcji. 

, wydruk, pdf , Prześlij znajomym

KIKE, konferencja KIKE, konferencja, urodziny, promocja

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować.

Komentarze

Brak komentarzy
Jesteś pierwszym, który to przeczytał

przeczytaj_tresc_ponownie