Przejdź do treści

Szwedzki Relacom wybuduje w porozumieniu z Orange Polska światłowody na Pomorzu

Data: 2012-09-07 03:36:00

Szwedzka firma Relacom ogłosiła podpisanie kluczowej umowy z Orange Polska, wiodącym operatorem telekomunikacyjnym w Polsce.

Orange Polska zakontraktował przewodzonemu przez Relacom konsorcjum wykonanie jednej z największych instalacji sieci światłowodowej w Polsce. Umowa dotyczy zaprojektowania, dostarczenia materiałów oraz konstrukcji sieci ponad 1800 km światłowodów.

Projekt sieci światłowodów jest współfinansowany przez Orange Polska oraz Regionalny Program Operacyjny dla woj. Pomorskiego (inicjatywę Unii Europejskiej wspieraną przez Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego).
 
- Ta umowa dowodzi, że możemy oferować złożone, prowadzone na wielką skalę instalacje światłowodów o bezprecedensowej wartości zarówno dla międzynarodowych, jak i krajowych właścicieli sieci. Zaoferowaliśmy projekt na warunkach, które zapewniają nieporównywalną wartość wiedzy i usług przy zachowaniu wysoce konkurencyjnego poziomu cenowego. Naszą czołową pozycję na rynku zawdzięczamy kompleksowemu doświadczeniu w tworzeniu sieci światłowodowych i jesteśmy dumni, że Orange Polska zaufała firmie Relacom przy tym ważnym, strategicznym projekcie -  powiedział Thomas Körmendi, Prezes i CEO firmy Relacom.

Źródło: Relacom

, wydruk, pdf , Prześlij znajomym

Relacom, Orange Polska, światłowody, RPO, pomorskie

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować.

Komentarze

Brak komentarzy

przeczytaj_tresc_ponownie