Przejdź do treści

CPPC szuka ekspertów do oceny wniosków w POPC na dofinansowanie budowy sieci

Data: 2016-03-02 20:38:00
CPPC szuka ekspertów do oceny wniosków w POPC na dofinansowanie budowy sieci

Centrum Projektów Polska Cyfrowa ogłosiła nabór na ekspertów w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowadla działania 1.1 „Wyeliminowanie terytorialnych różnic w możliwości dostępu do szerokopasmowego internetu o wysokich przepustowościach”. Chetni mogą się zglaszać do 7 marca.

Centrum Projektów Polska Cyfrowa jako Instytucja Pośrednicząca I osi priorytetowej Programu Operacyjnego Polska Cyfrowaogłasza nabór kandydatów na ekspertów do oceny merytorycznej wniosków o dofinansowanie projektów składanych w ramach działania 1.1 „Wyeliminowanie terytorialnych różnic w możliwości dostępu do szerokopasmowego internetu o wysokich przepustowościach” Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa (POPC)

Do udziału w naborze CPPC zaprasza kandydatów specjalizujących się w dziedzinie: znajomości zagadnień analizy kosztów i korzyści, oceny sytuacji finansowej przedsiębiorstwa, a także oceny kwalifikowalności wydatków dla projektów z zakresu infrastruktury szerokopasmowego internetu
Zakres oceny merytorycznej projektów zgodny z wymaganiami wskazanymi w dokumencie:Kryteria wyboru projektów formalnych i merytorycznych dla działania 1.1 POPC oraz wzorze Karty oceny merytorycznej I stopnia z wyjątkiem kryteriów dotyczących oceny formalnej.

Kandydatem na eksperta może zostać osoba spełniająca kryteria ogólne i szczegółowe opisane w Systemie naboru kandydatów na ekspertów. Aby zgłosić swoją kandydaturę do wykazu kandydatów na ekspertów należy wypełnić i złożyć wniosek o wpis do wykazu kandydatów na ekspertów.

Dokumenty aplikacyjne należy przesłać na adres mailowy popc1.1_eksperci@cppc.gov.pl. W celu uzyskania bliższych informacji mozńa się kontaktować mailowow: popc1.1_eksperci@cppc.gov.pl

Źródło: CPPC

, wydruk, pdf , Prześlij znajomym

CPPC, POPC, nabór, eksperci

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować.

Komentarze

Brak komentarzy

przeczytaj_tresc_ponownie