Przejdź do treści

Darmowe Wi-Fi w placówkach pocztowych na wakacje

Data: 2013-07-11 08:44:00
Darmowe Wi-Fi w placówkach pocztowych  na wakacje

W lipcu i sierpniu w wyznaczonych placówkach Poczty Polskiej, można skorzystać z darmowego Wi-Fi oraz dostępu  do e-wydań pięciu czasopism. Partnerem akcji jest Samsung, który udostępni dwa tablety w każdej z placówek biorących udział w akcji.

Usługa będzie dostępna w najpopularniejszych miejscowościach turystycznych, takich jak: Sopot, Ustka, Krynica Morska, Zakopane, ale także w Warszawie i Krakowie. Darmowe WiFi zostanie uruchomione w placówkach znajdujących się w pobliżu miejsc najbardziej uczęszczanych przez turystów: deptakach, centrach miast oraz w pobliżu dworców. W projekcie weźmie udział łącznie 11 placówek.

Oprócz surfowania po Internecie można za darmo przeczytać e-wydania czasopism: „Rzeczpospolita”, „Bloomberg Businessweek Polska”, „Sukces”, „Przekrój” oraz „Uważam Rze Historia”. Wystarczy pobrać aplikację do czytania prasy eKiosk Reader na własny tablet/smartfon/laptop i swobodnie korzystać z pełnej oferty prasowej.

Dla osób, które nie mają przy sobie urządzeń mobilnych, w placówkach pocztowych dostępne będą tablety firmy Samsung z zainstalowaną już aplikacją i dostępem do w/w tytułów prasowych.  Dzięki temu, podróżujący bez własnego sprzętu, nie tylko zapoznają się z najnowszymi informacjami, ale przy okazji przetestują multimedialne urządzenie. Wszyscy zainteresowani zakupem tabletu mogą  zamówić go na miejscu, za pośrednictwem Poczty Polskiej.

Źródło: Poczta Polska

, wydruk, pdf , Prześlij znajomym

Wi-Fi, wakacje, Poczta Polska

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować.

Komentarze

Brak komentarzy

Wyślij autorowi swoje uwagi

Treść uwag:

przeczytaj_tresc_ponownie