Przejdź do treści

Multiplay z paszportyzacją Suntecha

Data: 2014-10-13 09:17:00
Benis Arapovic / Photogenica

Grupa Multiplay, dostawca usług internetowych w województwach śląskim i opolskim, wdroży system do paszportyzacji sieci firmy Suntech. Rozwiązanie będzie wspierało najważniejsze procesy biznesowe realizowane w sieci Grupy Multiplay: zarządzanie usługami, obsługę awarii, rozbudowę sieci i jej utrzymanie.

Grupa Multiplay, w ramach realizowanych projektów unijnych, buduje własne sieci światłowodowe, po których dostarcza usługi internetowe, telefoniczne i telewizyjne klientom indywidualnym i biznesowym. Technologia światłowodowa zapewnia klientom Grupy najszybszą z możliwych transmisję danych. System SunVizion Network Inventory dostarczony przez Suntech pozwoli przyspieszyć także inne procesy związane z obsługą klienta, skrócić czas uruchamiania nowych usług oraz usprawnić obsługę ewentualnych uszkodzeń sieci.

- Z punktu widzenia budowania przewagi konkurencyjnej sprawna obsługa klienta i efektywne działanie sieci to dla nas zagadnienia kluczowe. Dlatego sięgnęliśmy po rozwiązanie z górnej półki, o najlepszej relacji ceny do zakresu funkcjonalnego  – mówi Tomasz Serwatka, Prezes Zarządu Grupy Multiplay. – Środowisko Esri wykorzystywane przez system umożliwia nam elastyczne przetwarzanie i płynną wizualizację danych geograficznych. Takie dane są niezbędne do optymalizacji procesów związanych z siecią, a w przyszłości mogą stanowić doskonałą bazę do analiz geomarketingowych - dodaje.

Źródło: Suntech

Zdjęcie: Benis Arapovic / Photogenica

, wydruk, pdf , Prześlij znajomym

paszporyzacja sieci, isp, Multiplay, sieci

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować.

Komentarze

Brak komentarzy

Wyślij autorowi swoje uwagi

Treść uwag:

przeczytaj_tresc_ponownie