Rekordy na 15. edycji PLNOG-a

Rekordy na 15. edycji PLNOG-a

Organizatorzy konferencji PLNOG15 dokonali jej podsumowania. Podkreślają, że tegoroczna edycja cieszyła się ogromną popularnością zarówno ze strony uczestników, jak i wspierających konferencję firm partnerskich.


Wśród prelegentów znaleźli się powszechnie znani w branży specjaliści, którzy chętnie dzielili się swoją wiedzą i doświadczeniem. Wśród mówców Głównej Ścieżki najwyżej został oceniony wykład “NTT Communications” Joba Snijdersa oraz prelekcja przygotowana przez Krzysztofa Mazepa “Cisco Application Centric Infrastructure - dlaczego...?”. Duże wrażenie na publiczności zrobił także wykład Łukasza Bromirskiego, który opowiedział o “BGP Route Reflector okiem praktyka.” Wysoko ocenione zostały też wykłady Agaty Kowalskiej, Sylwestra Biernackiego oraz Macieja Lelusza i Macieja Kowalskiego.

Każda odsłona konferencji PLNOG posiada motyw przewodni, który jest barwną oprawą każdej edycji. PLNOG15 przeszedł do historii jako kolorowa inwazja Superbohaterów na polską branżę ICT. Uczestnicy konferencji zdradzili, jakie supermoce, i dlaczego właśnie te, chcieliby posiadać. Tym samym, przedstawiamy portret Superbohatera ICT:

- Powinien być silny jak Hulk, żeby móc dźwigać szafy rakowe
- Powinień umieć latać jak Superman, żeby świetnie sobie radzić w cloudzie
- Powinien być szybki jak Flash, żeby błyskawicznie usuwać usterki
- Powinien posiadać nerwy ze stali, żeby spokojnie sprostać wszystkim wyzwaniom, przed którymi stoi branża ICT

15. edycja konferencji PLNOG okazała się jak dotąd najliczniejszą. W krakowskim hotelu Galaxy zgromadziło się blisko 800 specjalistów ICT. Głównym Partnerem wydarzenia była firma Infradata, natomiast Patronem Technologicznym Cisco Systems.

Kolejna edycja konferencji już na przełomie lutego i marca 2016 w warszawskim Hotelu Marriott. Organizatorzy zachęcają, abyjuż teraz potwierdzić swój udział i skorzystać z niższej ceny w pakiecie Early Bird. Dodatkowo dla naszych czytelników mamy 15 proc. zniżkę, wystarczy przy rejestracji wpisać kod rabatowy: “pl_szerokopasmowa_15”.

Źródło: PLNOG