Przejdź do treści

Ubezpieczenia w Plusie i Cyfrowym Polsacie

Data: 2016-08-19 01:36:00
Ubezpieczenia w Plusie i Cyfrowym Polsacie

Grupa Cyfrowy Polsat we współpracy z Sopockim Towarzystwem Ubezpieczeń Ergo Hestia wprowadziła do oferty pakiet produktów ubezpieczeniowych dla nowych lub obecnych klientów Plusa lub Cyfrowego Polsatu.

Mogą oni skorzystać z trzech rodzajów ubezpieczeń: majątkowych – ubezpieczenie mieszkania/domu, również z cesją na bank, komunikacyjnych – OC, AC, NNW i Assistance, oraz podróżnych – koszty leczenia i NNW w podróżach zagranicznych.

Usługa ubezpieczeniowa wejdzie w zakres programu smartDom operatora, który pozwala na korzystne łączenie wielu usług, takich jak telefonia komórkowa i stacjonarna, Internet LTE, telewizja satelitarna, energia elektryczna czy usługi finansowe.

Jak informuje operator, sprzedaż polis realizowana będzie w punktach sprzedaży Plusa i Cyfrowego Polsatu przez przeszkolonych w tym zakresie i certyfikowanych pracowników, a ochronę ubezpieczeniową realizować będzie Ergo Hestia.

- Przygotowując pakiet produktów ubezpieczeniowych dla klientów Plusa i Cyfrowego Polsatu, chcieliśmy z jednej strony zapewnić każdemu klientowi najwyższy standard ochrony, z drugiej jak najbardziej uprościć wybór odpowiedniego wariantu ubezpieczenia – wyjaśnia Renata Mordaka, dyrektor Biura Bancassurance i Ubezpieczeń Masowych z Ergo Hestii. 

Źródło: Cyfrowy Polsat

, wydruk, pdf , Prześlij znajomym

Ergo Hestia, ubezpieczenia, sieci komórkowe, Cyfrowy Polsat, Plus

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować.

Komentarze

Brak komentarzy
Jesteś pierwszym, który to przeczytał

przeczytaj_tresc_ponownie