Przejdź do treści

Ruszyła 23. edycja Intertelecomu

Data: 2012-04-17 12:29:00
Ruszyła 23. edycja Intertelecomu

Ruszyła XXIII edycja targów Intertelecom organizowanych przez Międzynarodowe Targi Łódzkie. Impreza odbywa się w nowowybudowanym centrum konferencyjno-wystawienniczym i organizatorzy mają nadzieję na odbydowanie prestiżu, jakim impreza ta cieszyła się kilkanaście lat temu.

 

 

W uroczystym otwarciu targów uczestniczyła Magdalena Gaj, prezes Urzędu Komunikacji Elektornicznej. – Od kilku lat regularnie przyjeżdżam na Intertelecom i uważam, że ta impreza jest w Polsce potrzebna. Mamy bowiem w kraju wiele konferencji telekomunikacyjnych, ale niewiele imprez, na których producenci sprzętu, handlowcy, operatorzy i przedstawiciele administracji mogliby się spotkać, by wymienić swe oczekiwania i poglądy – powiedziła Magdalena Gaj.

 

Wystawców jest niewielu, bo niespełna 40. Największe stoiska na targach mają firmy związane z Łodzią jak Techntel czy telewizja kablowa Toya.  Mirosław Pietrucha, prezes MTŁ  podkreślał jednakże, że cieszy go powrót na targi po kilku latach Telekomunikacji Polskiej, która wystawia się po rebrandingu jako Orange.

 

Źródło: Własne

, wydruk, pdf , Prześlij znajomym

intertelecom, targi

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować.

Komentarze

Bida, bida i jeszcze raz bida. Przykre, że organizatorzy nie wyciągają wniosków ze słów krytyki, które płyną.
-- Przemysław Stanisław Knycz

0, 0, Zgłoś naruszenie regulaminu,
,

przeczytaj_tresc_ponownie