Przejdź do treści

Nowa marka Aero2

Data: 2016-09-08 11:59:00
Nowa marka Aero2

Aero2, firma oferująca usługę Bezpłatnego Dostępu do Internetu (BDI) poszerza swoje portfolio o usługi głosowe i wprowadza na rynek nową markę a2mobile w ofercie pre-paid.

Wprowadzenie w 2011 roku przez Aero2 Bezpłatnego Dostępu do Internetu, czyli BDI, było dużym wydarzeniem na rynku, dzięki której wielu użytkowników ma darmowy dostęp do sieci i może swobodnie przeglądać Internet każdego dnia. Już kilkaset tysięcy osób skorzystało z bezpłatnego internetu świadczonego przez Aero2 i liczba ta ciągle rośnie. Najaktywniejsi użytkownicy BDI potrafią zużyć miesięcznie nawet ponad 120 GB.

Dla bardziej wymagających użytkowników BDI, w 2014 roku Aero2 udostępniło ofertę komercyjną. Dzięki niej klienci Aero2 mogą w pełni cieszyć się jakością najlepszej sieci, bowiem ponad 99 proc. mieszkańców Polski jest objętych zasięgiem technologii HSPA+, a blisko 97 proc. jest w zasięgu sieci LTE.

Aero2, firma kojarzona dotąd z Internetem poszerza swoje portfolio o nowe usługi, m.in. głosowe i wprowadza na rynek nową markę a2mobile.

- Do stworzenia nowej marki prepaid skłoniły nas dwie rzeczy: po pierwsze obecna sytuacja na rynku, gdzie nie ma już marki, która kreowałaby nowe wyzwania dla branży, a po drugie sprzyja nam tzw. ustawa antyterrorystyczna, która bez wątpienia stała się pewnym katalizatorem dla zmian na rynku prepaid. Innymi słowy wiele czynników sprzyja naszemu planowi – mówi Piotr Janik, członek zarządu Aero 2.

a2mobile na start oferue trzy podstawowe (w cenie od 25 zł) oraz dwa uzupełniające pakiety usług z dodatkowymi GB na transfer danych i minutami na rozmowy. 

Każdy klient a2mobile dostaje też WiFi Calling, czyli możliwość prowadzenia rozmów wszędzie tam gdzie jest dostępna sieć Wi-Fi. Wystarczy jedynie na telefon z system android pobrać odpowiednią aplikację z Google Play, a korzystanie z usługi jest rozliczane według posiadanego pakietu, a za rozmowy na terenie całej Unii Europejskiej płaci się tak jak w Polsce.

Źródło: Aero2

 

, wydruk, pdf , Prześlij znajomym

Aero2, a2mobile, oferta

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować.

Komentarze

Brak komentarzy
Jesteś pierwszym, który to przeczytał

przeczytaj_tresc_ponownie