Przejdź do treści

Netia będzie kusić internetem na sześć miesiecy

Data: 2014-03-31 07:23:00
Netia będzie kusić internetem na sześć miesiecy

Pierwsza zmiana ma związek z toczącym się połączeniem marki Dialog Grupa Netia z Netią, która dokona się ostatecznie na przełomie kwietnia i maja br. W maju klienci Telefonii Dialog dostaną już faktury z logo Netia.

Od 1 kwietnia będzie można zawrzeć z Netią umowę promocyjną tylko na 6 miesięcy dla samego internetu (lub internetu z telefonem) oraz na 12 miesięcy za pakiet internet z TV (i ewentualnie dodatkowo telefonem). Co również istotne, internet przy krótszej umowie (na 6 miesięcy dla internetu solo) będzie w każdej z opcji kosztował miesięcznie  10 zł więcej niż ten w umowie na 24 miesiące. Nazwa te jnowej oferty to GigaOferta II.

Nowe promocje z krótkimi umowami będą dostępne na wszystkich sieciach przewodowych Grupy Netia i będą dotyczyć wszystkich opcji prędkości, czyli również usługi Netia FOTON (do 100 Mb/s w technologiach ETTH, FTTH-PON; do 50 Mb/s dla łączy miedzianych zmodernizowanych do VDSL2).

"Wisienką na torcie w nowej ofercie jest całkowicie nielimitowany dostęp do zwykłych stron WWW przez cały okres trwania umowy dla użytkowników Mobilnego Internetu Netii, którzy jednocześnie korzystają z dowolnego internetu stacjonarnego Netii. Ceny naszego Mobilnego Internetu (sieć 4G operatora sieci Play z dwuzakresowym modemem Huawei 3131)  zaczynają się od 25,90 zł brutto miesięcznie" - informuje Karol Wieczorek, rzecznik firmy na blogu Netii.

Źródło: Netia

, wydruk, pdf , Prześlij znajomym

internet, operatorzy, Netia

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować.

Komentarze

Brak komentarzy

przeczytaj_tresc_ponownie