Przejdź do treści

Netia ma ofertę dla gastronomii na tworzenie Wi-Fi dla kibiców

Data: 2012-04-25 09:48:00
Netia ma ofertę dla gastronomii na tworzenie Wi-Fi dla kibiców

Z myślą o kibicach przybywających na Euro 2012, Netia przygotowała  ofertę dla branży gastronomicznej - „Wi-Fi dla kibiców”. Wraz z dostępem do internetu, właściciele lokali otrzymają bezpłatnie dodatkową sieć bezprzewodową dla swoich gości i będą mogli dołączyć do światowej społeczności Wi-Fi FON.

 

Każdy lokal gastronomiczny, który zamówi nową usługę Netii „Wi-Fi dla kibiców”, otrzyma szybki internet w pakiecie z telefonem, w cenie od 29,90 zł netto miesięcznie (przy szybkości transferu do 4 Mbit/s i cenie za cały pakiet wraz z telefonem 69,80 zł) wraz z  wielofunkcyjnym i bezprzewodowym routerem Netia Spot. 

 


Dodatkowo, lokale które skorzystają z nowej oferty Netii - w ramach promocji i bez konieczności ponoszenia dodatkowych opłat - otrzymają wydzieloną, bezpieczną sieć bezprzewodową dla swoich gości. Każdy lokal będzie również mógł przyłączyć się do największej na świecie sieci hot spotów FON i tym samym znaleźć się na światowej mapie hotspotów.

 


W przypadku większych lub wielopoziomowych lokali, można zamówić urządzenie wzmacniające zasięg publicznej, bezprzewodowej sieci Wi-Fi z routera Netia Spot – WiFi Extender – w cenie 10 zł netto miesięcznie. Zastosowanie Wi-Fi Extendera pozwala na dotarcie sygnału Wi-Fi do miejsc, które w typowych warunkach są poza zasięgiem sieci bezprzewodowej, lub w których sygnał jest bardzo słaby.

 


Punkty gastronomiczne, które skorzystają z oferty „Wi-Fi dla kibiców” otrzymają również komplet materiałów marketingowych informujących klientów o dostępności w lokalu bezpłatnego, bezprzewodowego internetu, tj. naklejki, plakat oraz komplet do tworzenia zmywalnego graffiti na chodniku.


Oferta „Wi-Fi dla kibiców” dostępna jest w sprzedaży do 25 maja 2012.

 

Źródło: Netia 

, wydruk, pdf , Prześlij znajomym

Wi-Fi, Netia, operatorzy

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować.

Komentarze

No proszę. W Netii wiedzą na czym polega dobry biznes. Korzysta i operator i klient.

1, 0, Zgłoś naruszenie regulaminu,
,

przeczytaj_tresc_ponownie