Przejdź do treści

Karty pre-paid można też rejestrować na poczcie

Data: 2016-08-16 09:43:00
Karty pre-paid można też rejestrować na poczcie

Klienci czterech największych operatorów komórkowych mogą rejestrować karty SIM w systemie pre-paid w placówkach pocztowych. Poczta Polska podpisała umowy o współpracy z głównymi graczami rynku telekomów w Polsce. Kontrakty z Orange, Play, Plus i T-mobile obejmują świadczenie usługi rejestracji kart pre-paid w całej sieci własnej Poczty Polskiej.

Początkowo możliwość rejestracji „numeru na kartę” była dostępna jedynie w salonach operatorów telefonii komórkowych. Obecnie rejestracja możliwa jest również w sieci własnej Poczty Polskiej tj. w 4 600 placówkach. Wystarczy mieć przy sobie dokument potwierdzający tożsamość i kartę SIM. Obowiązek rejestracji wszystkich używanych w systemie pre-paid kart SIM reguluje ustawa antyterrorystyczna, która nakłada obowiązek rejestrowania nowych kart, zaś właścicieli kart będących w użytkowaniu zobowiązuje do dopełnienie formalności do 1 lutego 2017 r.

– Rejestracja karty pre-paid w placówkach Poczty Polskiej to przede wszystkim bezpieczeństwo ochrony danych osobowych i możliwość polegania na sprawdzonej i bezpiecznej firmie z największą liczba punktów sprzedaży – mówi Zbigniew Baranowski, rzecznik prasowy Poczty Polskiej.

Żródło: Paczta Polska

, wydruk, pdf , Prześlij znajomym

operatorzy komórkowi, rejestracja, pre-paid, SIM, Poczta Polska

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować.

Komentarze

Brak komentarzy
Jesteś pierwszym, który to przeczytał

przeczytaj_tresc_ponownie