Przejdź do treści

Internet 300 Mb/s w pakiecie Orange

Data: 2013-10-03 08:28:00
renjith krishnan / Photogenica

Superszybki internet o stałej prędkości aż 300 Mb/s, telewizja HD z ponad setką kanałów i usługą multiroom oraz nielimitowane rozmowy z telefonu domowego – to nowy pakiet usług wprowadzony przez Orange w wybranych lokalizacjach w Warszawie. Wprowadzenie nowej oferty poprzedził pilotaż, podczas którego usługi bezpłatnie testowało ponad 1000 klientów.

- Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyników pilotażu i pozytywnych ocen klientów. Testy techniczne dowiodły, że możemy zaoferować zdecydowanie wyższą prędkość internetu niż podczas pilotażu, gwarantując przy tym najwyższą jakość i niezawodność usług – mówi Monika Torbińska, dyrektor marketingu usług dla domu Orange Polska. – 300 Mb/s to rzeczywista prędkość internetu w domu, pozwala ona wszystkim domownikom jednocześnie, bez opóźnień, bez czekania, korzystać z multimedialnej rozrywki - oglądać film w jakości HD bez buforowania, transmisję z wydarzenia sportowego w czasie rzeczywistym, grać w sieci czy dzielić się zdjęciami na portalu społecznościowym. Jestem przekonana, że cały pakiet usług, który proponujemy, to absolutnie bezkonkurencyjna oferta, zarówno pod względem jakości jak i ceny – dodaje.

W pakiecie z internetem o prędkości 300 Mb/s klient otrzymuje również zestaw 119 kanałów telewizyjnych, w tym 35 nadawane w jakości HD, a także możliwość nielimitowanego korzystania z telefonu domowego. W zestawie znajduje się także livebox 3.0 z najnowszym, najszybszym standardem Wi-Fi, nowoczesny dekoder telewizyjny z dyskiem umożliwiającym nagrywanie filmów i programów. Klienci mają też dostęp do usługi multiroom, która umożliwia domownikom oglądanie różnych kanałów telewizyjnych na dwóch telewizorach w tym samym czasie. Z kolei dzięki społecznościowej sieci hotspotów Orange FunSpot, klienci korzystający z nowego pakietu będą mieli dostęp do Internetu także poza domem, na urządzeniach mobilnych.

Cały zestaw jest dostępny w cenie 199 zł z VAT miesięcznie przy umowie na 24 miesiące.
 
Nowy pakiet z superszybkim Internetem światłowodowym jest dostępny dla klientów, którzy testowali usługi w ramach pilotażu oraz nowych, mieszkających w zasięgu sieci światłowodowej. W tej chwili bezpośrednio do światłowodu podłączonych jest ponad 14 tysięcy gospodarstw domowych.

Źródło: Orange

Zdjęcie: renjith krishnan / Photogenica

, wydruk, pdf , Prześlij znajomym

Orange, pakiet telekomunikacyjny, światłowody, operatorzy

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować.

Komentarze

Brak komentarzy

przeczytaj_tresc_ponownie