Przejdź do treści

Ericsson sfinalizował przejęcie Ericpola

Data: 2016-04-21 10:54:00
Ericsson sfinalizował przejęcie Ericpola

Ericsson zakończył proces przejęcia polskich i ukraińskich oddziałów firmy Ericpol. Około 2100 pracowników Ericpola dołączy do Ericssona.

Ericsson sfinalizował przejęcie firmy Ericpol w Polsce i na Ukrainie. Przez ponad 20 lat Ericpol był dostawcą oprogramowania dla firmy Ericsson, która do tej pory była największym klientem Ericpol.

Około 2100 pracowników Ericpol w Polsce i na Ukrainie dołączy teraz do zespołu Ericsson, wnosząc wiedzę na temat rozwoju oprogramowania dla rozwiązań radiowych, chmury i IP oraz głęboką znajomość firmy Ericsson nabytą w ciągu wieloletniej współpracy.

Ericsson jest obecny w Polsce od 112 lat. W wyniku przejęcia Ericsson będzie zatrudniał w Polsce ponad 2900 pracowników.

Na Ukrainie 170 pracowników Eicpol dołączy do zespołu Ericsson, który do tej pory liczył 160 pracowników. Ericsson jest obecny na Ukrainie od 1893 roku.

Finalizacja umowy jest następstwem ogłoszenia z 15 października 2015 roku o zawarciu przez Ericsson umowy przejęcia polskich i ukraińskich oddziałów firmy Ericpol.

Źródło: Ericsson

Zdjęcie: Photogenica

, wydruk, pdf , Prześlij znajomym

akwizycja, przejęcie, Ericpol, Ericsson

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować.

Komentarze

Brak komentarzy
Jesteś pierwszym, który to przeczytał

przeczytaj_tresc_ponownie