Przejdź do treści

Ericsson będzie zarządzać siecią UPC Polska

Data: 2016-03-01 08:22:00
wu kailiang / Photogenica

Ericsson podpisał umowę na utrzymanie i zarządzanie siecią UPC Polska, największego w kraju dostawcy telewizji cyfrowej i internetu. 

Ericsson przejmie odpowiedzialność za zarządzanie siecią UPC Polska w terenie i dalszą poprawę jakości sieci i wydajności operacyjnej. Ericsson poprowadzi również działania prewencyjne i utrzymaniowe związane z zarządzaniem siecią ze szczególnym uwzględnieniem optymalizacji procesów. Pięcioletnia umowa wchodzi w życie z dniem 1 kwietnia 2016 roku. To pierwsza umowa Ericsson dotycząca managed services zawarta z operatorem kablowym w Polsce

- Rozwój infrastruktury jest strategicznym celem, który pozwoli UPC Polska na zwiększenie skalę działalności i inwestycji w podwyższenie jakości usug cyfrowych. Współpraca z Ericsson przyspieszy dalszy dynamiczny wzrost naszej firmy, dostarczy naszym klientom lepszą jakość usług w ciągle zmieniającym się cyfrowym świecie, a pracownikom UPC którzy zostaną zatrudnioni przez Ericsson zapewni rozwój kariery w stabilnym, międzynarodowym środowisku - mówi Severina Pascu, CEO Central and Eastern Europe, Liberty Global.

W Polsce Ericsson podobne usługi świadczy dla Netii.

Źródło: Ericsson 

Zdjęcie: Photogenica

, wydruk, pdf , Prześlij znajomym

umowa, zarządzanie siecią, UPC, Ericsson

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować.

Komentarze

Brak komentarzy
Jesteś pierwszym, który to przeczytał

przeczytaj_tresc_ponownie