Przejdź do treści

Usługi monitoringu w Cyfrowym Polsacie

Data: 2016-12-20 01:15:00
hypermania2 / photogenica

Bezpieczny Dom i Bezpieczna Firma to  usługi wprowadzone do oferty Cyfrowego Polsatu. Dzięki nim w każdym momencie, za pośrednictwem telefonu, można sprawdzić, co się dzieje w monitorowanym pomieszczeniu. System jest oparty o aplikację mobilną, dostępną na urządzenia z systemami Android i iOS, dzięki czemu nie wymaga instalacji okablowania.

Dzięki usłudze, wykorzystującej kamerę IP oraz sieć internetową, teraz możliwy jest stały monitoring pomieszczeń, np. można sprawdzać, co robi dziecko podczas nieobecności rodziców.

System za pośrednictwem kamery wykrywa ruch, nagrywa zdarzenia i przechowuje nagrania na bezpiecznym serwerze. Właściciel jest powiadomiony o wykryciu ruchu przez SMS, e-mail oraz w aplikacji, dzięki czemu może natychmiastowo zareagować. Kamera umożliwia także stały podgląd na żywo, obraz przesyłany jest do urządzenia użytkownika szyfrowanym łączem.

Usługi są dostępne wraz z kamerami IP Locon BD.03, które należy podłączyć do Internetu (Wi-Fi). Każda kamera przekazuje obraz w jakości HD, a dzięki samoczynnemu przełączaniu na tryb nocny pozwala na oglądanie obrazu także w ciemności. Można nią sterować za pomocą aplikacji mobilnej lub przez WWW – zakres obrotu wynosi 120 stopni w pionie i 355 w poziomie. Kamera posiada wbudowany mikrofon i głośnik umożliwiający komunikację z osobami przebywającymi w monitorowanym pomieszczeniu. 

Zapisane nagrania z kamery są przechowywane w chmurze (na bezpiecznych serwerach), co skutecznie eliminuje ryzyko ich utraty w momencie zniszczenia kamery, np. przez złodzieja. Oferowana usługa pozwala na zapis do 24 godzin nagrań, które są przechowywane na serwerach przez 3 dni (dla każdej kamery).

Usługa jest dostępna w ofercie na 24 miesiące zarówno dla klientów indywidulanych – Bezpieczny Dom, jak i osób prowadzących działalność gospodarczą – Bezpieczna Firma.

Usługa jest dostępna także sieć Plus.

Źrodło: Cfrowy Polsat

Zdjęcie: Photogenica

, wydruk, pdf , Prześlij znajomym

Cyfrowy Polsat, monitoring, usługi

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować.

Komentarze

Brak komentarzy

Wyślij autorowi swoje uwagi

Treść uwag:
Jesteś pierwszym, który to przeczytał

przeczytaj_tresc_ponownie