Przejdź do treści

UPC przyśpiesza prędkość pobierania danych w biznesie

Data: 2016-12-08 00:43:00
 iqoncept / Photogenica

UPC Polska poinformowało, że w usłudze dla firm zwiększy klientom możliwą prędkość wysyłania danych do 60 Mb/s w górę sieci (przy 600 Mb/s pobierania danychi),

Operator podkreśla, że usługa Biznes Internet 600/60 z podwojoną prędkością wysyłania danych (60 Mb/s) zapewnia przedsiębiorcom możliwość szybkiego przesłania dużych plików do partnerów i pracowników, jeszcze szybszy kontakt oraz bezpieczeństwo usług w chmurze.

Usługa Biznes Internet 600/60 jest dostępna obecnie w 30 miastach i jej zasięg będzie stopniowo poszerzany.i

UPC Biznes daje swoim klientom możliwość rozwiązania umowy w ciągu 60 dni, bez konieczności zwrotu rabatów.  W ofercie UPC Biznes znajduje się również  usługa Gwarancja SLA, w ramach której firma zobowiązuje się do usunięcia awarii w ciągu nawet 6 godzin od zgłoszenia.

Start nowej prędkości wysyłania danych ma miejsce tydzień po ogłoszeniu przez Liberty Global - spółkę-matkę UPC Polska - inicjatywy  GIGAWorld, w której przedstawiono plany operatora dotyczące wprowadzenia Internetu gigabitowej szybkości do 12 europejskich krajów, w których działają spółki należące do grupy. Około 50 mln gospodarstw domowych mających dostęp do szerokopasmowych sieci Liberty Global jest GIGAReady czyli gotowych do korzystania z Internetu o gigabitowej szybkości. Liberty Global planuje przyłączenie kolejnych kilku milionów odbiorców w najbliższych latach.

Źródło: UPC

Zdjęcie: Photogencia

, wydruk, pdf , Prześlij znajomym

przepływność łączy, oferta, sieci kablowe, UPC biznes

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować.

Komentarze

Brak komentarzy

Wyślij autorowi swoje uwagi

Treść uwag:
Jesteś pierwszym, który to przeczytał

przeczytaj_tresc_ponownie