Przejdź do treści

Integrated Solutions stawia na analizę danych

Data: 2016-12-07 00:06:00
Integrated Solutions stawia na analizę danych

Integrated Solutions (IS), itegrator IT z grupy Orange chce rozwijać portfolio produktów opartych o zaawansowaną analitykę. W tym celu spółka nawiązała strategiczne partnerstwo z SAS Institute

Podjęta współpraca to odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie rynku na kompleksowe usługi analityczne – od integracji i analizy danych, po infrastrukturę, sprzęt, bezpieczeństwo IT i wsparcie. IDC szacuje, że w 2019 roku przychody z technologii Big Data i analityki w Europie Środkowo Wschodniej wyniosą około
4 mld dolarów. Największą wartość będą stanowiły rozwiązania świadczone w modelu as a service.

- Celem IS jest zbudowanie mocnych kompetencji w obszarze takich technologii jak Big Data, wideo analityka, omnichannel, analityka predyktywna i IoT. Chcemy połączyć nasze doświadczenie z realizacji licznych projektów chmurowych, integracyjnych i infrastrukturalnych z możliwościami, jakie oferuje technologia SAS. To kolejny element naszej strategii dotyczącej oferowania rozwiązań end to end – wyjaśnia Mariusz Chochołek, prezes Integrated Solutions.

IS zamierza stworzyć nową ofertę przede wszystkim z myślą o branży energetycznej, handlowej i administracji publicznej. Będą to rozwiązania nastawione na podnoszenie efektywności operacyjnej i sprzedażowej, a także eliminację nadużyć ze strony klientów i pracowników.

- Partnerstwo SAS i Integrated Solutions zapewni klientom szerszy dostęp do innowacyjnych rozwiązań analitycznych, które są dziś głównym kierunkiem rozwoju i transformacji biznesu. Przedsiębiorstwa poszukują zaawansowanych i sprawdzonych technologii, które w sposób kompleksowy zaspokoją ich potrzeby i zapewnią wymierne korzyści biznesowe. Dlatego wspieramy zaangażowanych partnerów, którzy rozumieją te potrzeby, są gotowi stawić czoła wyzwaniom oraz spełniać oczekiwania klientów, dostarczając systemy i usługi na najwyższym światowym poziomie mówi Alicja Wiecka, dyrektor zarządzający SAS Institute.

Źródło: Integrated Solutions

Zdjęcie: Photogenica

, wydruk, pdf , Prześlij znajomym

Big data, SAS Institute, Integrated Solutions, analiza danych

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować.

Komentarze

Brak komentarzy

Wyślij autorowi swoje uwagi

Treść uwag:
Jesteś pierwszym, który to przeczytał

przeczytaj_tresc_ponownie