Przejdź do treści

Raport

Polacy są zainteresowani zdalną pracą

Polacy są zainteresowani zdalną pracą

Firma Cisco oraz portal Pracujflexi.pl wspólnie przeprowadziły niereprezentatywne badanie dotyczące wykorzystania i popularności zdalnej pracy w Polsce. Badanie pokazało, że zarówno firmy jak i ich pracownicy dostrzegają pozytywne aspekty pracy zdalnej. Wnioski z badania pozwalają przyjrzeć się prawdziwym oczekiwaniom, potrzebom i zachowaniom pracowników, wpływającym na sposób uzyskiwania dostępu do informacji i komunikowania się w przedsiębiorstwach.

czytaj: Polacy są zainteresowani zdalną pracą

 Gry online robią furorę

Gry online robią furorę

W tym roku Polacy wydadzą na „darmowe” gry aż 250 mln zł. To ponad połowa kwoty, za którą kupią tradycyjne gry sprzedawane w pudełkach - informuje Puls Biznesu. 

czytaj: Gry online robią furorę

Netia przygotowuje się do kolejnych przejęć

Netia przygotowuje się do kolejnych przejęć

Dyrektor finansowy Netii Jon Eastick zapowiada, że decyzja o emisji obligacji zapadnie na początku 2012 r. Z pozyskanych z ich sprzedaży środków operator telekomunikacyjny chce sfinansować kolejne przejęcia - informuje PAP

czytaj: Netia przygotowuje się do kolejnych przejęć

Warszawskie tramwaje online

Warszawskie tramwaje online

Rewolucję w Internetowych rozkładach jazdy planują Zarząd Transportu Miejskiego i Tramwaje Warszawskie. Pasażerowie dostaną informację o ruchu tramwajów on-line, czyli w trybie rzeczywistym - informuje „Życie Warszawy”.

czytaj: Warszawskie tramwaje online

Internet w życiu rolników

Internet w życiu rolników

Według ostatniego badania Agribus, przeprowadzonego na zlecenie Martin & Jacob przez TNS OBOP, Internet staje się coraz ważniejszym medium na polskiej wsi - relacjonuje serwis media2.pl

czytaj: Internet w życiu rolników

Rynek telekomunikacyjny oczami klientów

Rynek telekomunikacyjny oczami klientów

Urząd Komunikacji Elektroniczej opublikował raport z badania konsumenckiego 2011 -"Rynek telekomunikacyjny w Polsce w 2011 roku. Klienci indywidualni i instytucjonalni".

czytaj: Rynek telekomunikacyjny oczami klientów

Nowe wyzwania przed sektorem ICT

Nowe wyzwania przed sektorem ICT


Polski sektor ICT jest jednym z najszybciej rozwijających się rynków technologii teleinformatycznych w regionie Europy Środkowo-Wschodniej. Jednak musi obecnie stawić czoło wielu wyzwaniom. Uczestnicy rynku dostosowują swoje strategie do panujących trendów, z których najważniejsze to nasycenie tradycyjnych rynków, rosnąca konkurencja oraz upowszechnienie i standaryzacja podstawowych produktów i usłu  - pisze w swym raporcie firma  Frost & Sullivan.

 

czytaj: Nowe wyzwania przed sektorem ICT

przeczytaj_tresc_ponownie