Przejdź do treści

Plus wprowadza usługę Prawnik dla klientów biznesowych

Data: 2016-07-27 10:37:00
Plus wprowadza usługę Prawnik dla klientów biznesowych

Pomoc prawna to nowa propozycja sieci Plus dla klientów biznesowych. Od 29 lipca w ofercie JA+ Moja Firma znajdzie się usługa dostępowa z zakresu doradztwa prawnego przez telefon i e-mail.

Nowa usługa ma zagwarantować klientom biznesowym sieci Plus dostęp w szybkiej i wygodnej formie do rzetelnych konsultacji prawnych.

Usługa Prawnik zapewnia dostęp do Centrum Porad Prawnych, w którym pomocy prawnej udzielają adwokaci i radcowie prawni. Porady świadczone są w formie rozmowy telefonicznej, a w sytuacji gdy niezbędna jest weryfikacja lub sporządzenie dokumentu prawnego – również przez e-mail, fax lub dedykowane konto klienta. Centrum Porad Prawnych dostępne jest pod dedykowanym numerem telefonu w każdy dzień roboczy w godzinach 8.00 - 20.00.

Zakres dostępnych porad prawnych to doradztwo w ramach wszystkich dziedzin prawa związanych z prowadzoną działalnością gospodarczą i życiem prywatnym z wyłączeniem doradztwa podatkowego. Sprawy, które można kierować do Centrum Porad Prawnych to m.in: kwestie pracownicze, komornicze, spadkowe, alimentacyjne, informacje na temat kosztów sądowych, wzory pism, informacje o najkorzystniejszym sposobie rozwiązania problemu i wiele innych.

Usługa Prawnik daje klineotm Plusa możliwość skorzystania z 1 porady prawnej telefonicznej w miesiącu. W trakcie obsługi zgłoszonego problemu klientowi przysługuje prawo do nieograniczonej liczby kontaktów z Centrum Pomocy Prawnej. Porada prawna niewykorzystana w danym miesiącu przechodzi na kolejny, przy czym maksymalnie można mieć dwie usługi.

Zakres usługi obejmuje także zlecenia opracowania 1 dokumentu prawnego raz na 6 miesięcy. Zlecone może być na przykład przygotowanie umowy, pisma urzędowego, pisma procesowego do wartości przedmiotu sprawy 150.000 zł z wyłączeniem środków zaskarżenia.

Z usługi Prawnik może skorzystać każdy klient biznesowy posiadających abonament telefoniczny w sieci Plus.

Opłata miesięczna za usługę wynosi 11,90 zł netto (14,64 zł z VAT).

Partnerem rozwiązania wdrożonego w sieci Plus jest firma Availo.

Źróło: Plus 

, wydruk, pdf , Prześlij znajomym

Polkomtel, Plus, sieci komórkowe, doradztwo prawne

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować.

Komentarze

Brak komentarzy

Wyślij autorowi swoje uwagi

Treść uwag:
Jesteś pierwszym, który to przeczytał

przeczytaj_tresc_ponownie