Przejdź do treści

Konferencje

Relacja i prezentacje z konferencji KFS z 26 kwietnia 2012 r.

Relacja i prezentacje z konferencji KFS z 26 kwietnia 2012 r.

Około 250 osób, reprezentujących branżę telekomunikacyjną, samorządy lokalne i organizacje pozarządowe, uczestniczyło w konferencji Krajowego Forum Szerokopasmowego, która odbyła się 26 kwietnia 2012 r.  Prelegenci w swych wystąpieniach odnosili się do kwestii,  jak administracja może efektywnie wesprzeć inwestycje w infrastrukturę szerokopasmową.

czytaj: Relacja i prezentacje z konferencji KFS z 26 kwietnia 2012 r.

Filmowa relacja z konferencji KFS

Filmowa relacja z konferencji KFS

Zapraszamy do obejrzenia filmu podsumowującego konferencję Krajowego Forum Szerokopasmowego, która odbyła się 30 listopada 2011 r., zorganizowaną w ramach projektu "System Informacyjny o infrastrukturze szerokopasmowej i portal Polska Szerokopasmowa".

czytaj: Filmowa relacja z konferencji KFS

Podsumowanie konferencji KFS i prezentacje

Podsumowanie konferencji KFS i prezentacje

Blisko 300 osób uczestniczyło w Konferencji Krajowego Forum Szerokopasmowego "Dostęp szerokopasmowy 2011 - gdzie, jaki, za ile", która się odbyła 30 listopada 2011 roku w Warszawie. Podsumowano na niej to, co się wydarzyło na rynku telekomunikacyjnym w 2011 roku oraz dyskutowano jak zdynamizować inwestycje w infrastrukturę szerokopasmową w Polsce

czytaj: Podsumowanie konferencji KFS i prezentacje

Zaczęła się konferencja KFS

Zaczęła się konferencja KFS

Konferencja Krajowego Forum Szerokopasmowego "Dostęp szerokopasmowy 2011 - gdzie, jaki, za ile" rozpoczęła się.

czytaj: Zaczęła się konferencja KFS

Debata na KFS - relacja filmowa

Debata na KFS - relacja filmowa

Zapraszamy do obejrzenia filmu z debaty panelowej, która kończyła kwietniową konferencję Krajowego Forum Szerokopasmowego. Jej uczestnicy dyskutowali na temat, czy Polska jest w stanie zrealizować założenia Europejskiej Agendy Cyfrowej. W jej trakcie Anna Streżyńska, prezes UKE ujawniła, że stara się nakłonić Telekomunikacją Polską do podpisania porozumienia, podobnego do tego zawartego w 2009 r. Tym razem dotyczyłoby ono jednak inwestycji w łącza światłowodowe o prędkości 100 Mbit/s.

czytaj: Debata na KFS - relacja filmowa

Film z kwietniowej konferencji KFS

Film z kwietniowej konferencji KFS

Zapraszamy do obejrzenia filmu podsumowującego ostatnią, kwietniową konferencję Krajowego Forum Szerokopasmowego, zorganizowaną w ramach projektu "System Informacyjny o infrastrukturze szerokopasmowej i portal Polska Szerokopasmowa".

czytaj: Film z kwietniowej konferencji KFS

Relacja zdjęciowa z kwietniowej konferencji KFS

Relacja zdjęciowa z kwietniowej konferencji KFS

W dziale multimedia publikujemy relację zdjęciową z konferencji KFS, która odbyła się 20 kwietnia w auli hali EXPO XXI w Warszawie.

czytaj: Relacja zdjęciowa z kwietniowej konferencji KFS

O czym dyskutowano na konferencji KFS

O czym dyskutowano na konferencji KFS

Około 300 osób reprezentujących branżę telekomunikacyjną, samorządy lokalne i organizacje pozarządowe zgłosiło się na konferencję Krajowego Forum Szerokopasmowego „Jak, kiedy i dokąd szerokim pasmem”, która odbyła się 20  kwietnia 2011 r. w auli hali EXPO XXI w Warszawie.

czytaj: O czym dyskutowano na konferencji KFS

Film z listopadowej konferencji KFS

Film z listopadowej konferencji KFS

Zapraszamy do obejrzenia filmu podsumowującego listopadową konferencję Krajowego Forum Szerokopasmowego, zorganizowaną w ramach projektu "System Informacyjny o infrastrukturze szerokopasmowej i portal Polska Szerokopasmowa".

czytaj: Film z listopadowej konferencji KFS

Konferencja KFS - podsumowanie i prezentacje

Konferencja KFS - podsumowanie i prezentacje

Około 300 osób reprezentujących branżę telekomunikacyjną, samorządy lokalne i organizacje pozarządowe uczestniczyło  w listopadowej konferencji Krajowego Forum Szerokopasmowego, która odbyła się 24 listopada 2010 r. w hotelu Westin w Warszawie. Jej celem było przestawienie możliwości,  jakie samorządom i operatorom na polu inwestycji szerokopasmowych stworzyła megaustawa.  Prelegenci  dzielili się też swymi pierwszymi  doświadczeniami, jak  funkcjonuje nowe prawo i jak je można wykorzystać przy budowie infrastruktury szerokopasmowej i sieci dostępowych.

czytaj: Konferencja KFS - podsumowanie i prezentacje

przeczytaj_tresc_ponownie