Przejdź do treści

Rejestracja na konferencję KFS zakończona.

Data: 2011-10-21 00:00:00
Rejestracja na konferencję KFS zakończona.

Krajowe Forum Szerokopasmowe zakończyło przyjmowanie  zgłoszeń na konferencję "Dostęp szerokopasmowy 2011 - gdzie, jaki, za ile", która  odbędzie się 30  listopada 2011 r.  w Warszawie w hali EXPO XXI przy ul. Prądzyńskiego 12/14 w ramach spotkań informacyjno-doradczych projektu System Informacyjny o infrastrukturze szerokopasmowej i portal Polska Szerokopasmowa.

Krajowe Forum Szerokopasmowe zakończyło przyjmowanie  zgłoszeń na konferencję "Dostęp szerokopasmowy 2011 - gdzie, jaki, za ile", która  odbędzie się 30  listopada 2011 r.  w Warszawie w hali EXPO XXI przy ul. Prądzyńskiego 12/14 w ramach spotkań informacyjno-doradczych projektu System Informacyjny o infrastrukturze szerokopasmowej i portal Polska Szerokopasmowa. Osoby, które nie zdążyły się zarejestrować, zachęcamy do śledzenia naszej strony – po konferencji zamieścimy na niej wszystkie prezentacje i reportaż.

Jednym z tematów poruszanych w trakcie naszej konferencji,  będzie finansowanie inwestycji w infrastrukturę telekomunikacyjną.  Omawiane będą aspekty praktyczne takich przedsięwzięć oraz prezentowane przykłady dobrych praktyk europejskich.

Przedstawiciele Urzędu Komunikacji Elektronicznej poruszą  temat inwentaryzacji sieci. Na początku przyszłego roku UKE planuje  przeprowadzić spis infrastruktury telekomunikacyjnej po raz drugi.  Przedsiębiorcy telekomunikacyjni i samorządy, które  zaangażowały  się w działalność w zakresie telekomunikacji, dowiedzą się  o planowanych zmianach w  tym zakresie.

Konferencja jest bezpłatna.

Agenda konferencji

Jednocześnie zapraszamy do uczestnictwa w stowarzyszonej konferencji – VIII Forum Usług Szerokopasmowych, która odbędzie się w dniach 29-30 listopada w Warszawie

Źródło: Własne

, wydruk, pdf , Prześlij znajomym

KFS, konferencja, UKE, SIPS

Wyślij autorowi swoje uwagi

Treść uwag:

przeczytaj_tresc_ponownie