Przejdź do treści

Łódzki Konwent Informatyków 2013

Rozpoczęcie wydarzenia:2013-02-04 00:00:00

Zakończenie wydarzenia:2013-02-05 23:59:59

Lokalizacja:Spała

Łódzki Konwent Informatyków 2013

W dniach 4–5 lutego 2013 r. w Spale odbędzie się drugi Łódzki Konwent Informatyków. Organizatorem imprezy jest branżowy miesięcznik „IT w Administracji”.

Konwenty to regionalne spotkania informatyków i menedżerów IT zatrudnionych w administracji publicznej rządowej i samorządowej. Impreza odbywa się od 2011 r. co miesiąc w różnych województwach Polski. Spotkania mają na celu integrację polskiego środowiska IT.

Uczestnicy II Łódzkiego Konwentu Informatyków wezmą udział w wykładach i dyskusjach na tematy takie jak: ewidencja miast ulic i adresów, praktyka stosowania elektronicznych skrzynek podawczych, wirtualizacja desktopów w instytucji publicznej, informatyczny system zarządzania oświatą, elektroniczny system zarządzania dokumentacją oraz Pojedynczy Punkt Kontaktowy.

Wśród prelegentów i gości znajdą się przedstawiciele Ministerstwa Gospodarki, Głównego Inspektora Ochrony Danych Osobowych, Urzędu Marszałkowskiego Województwa Łódzkiego oraz doświadczeni specjaliści i prawnicy związani z sektorem publicznym. Swoje osiągnięcia w obszarze IT zaprezentują także pracownicy lokalnych placówek publicznych – m.in. Paweł Nowak (Urząd Marszałkowski w Łodzi) przedstawi Edukacyjne Wrota Regionu, a Piotr Topolski (Uniwersytet Łódzki) opowie o zastąpieniu pecetów terminalami komputerowymi.

Podczas konwentu zostanie przeprowadzony pokaz niszczenia magnetycznych nośników danych. Każdy z uczestników może bezpłatnie oddać do zniszczenia jeden dysk twardy i otrzymać certyfikat zniszczenia.

 

Więcej informacji:

http://www.lki.itwadministracji.pl/

http://konwent.itwadministracji.pl/

przeczytaj_tresc_ponownie