Przejdź do treści

Zapraszamy na konferencję KFS 4 listopada 2015 r. do Warszawy

Data: 2015-10-06 15:05:00
Zapraszamy na konferencję KFS 4 listopada 2015 r. do Warszawy

POPC, stan pokrycia Polski infrastrukturą i usługami szerokopasmowymi, podsumowanie dotychczasowych inwestycji szerokopasmowych w Polsce - to tematy, które będą poruszane 4 listopada 2015 r. podczas konferencji "Nowe otwarcie" organizowanej w ramach Krajowego Forum Szerokopasmowego.

Konferencja Krajowego Forum Szerokopasmowego jest organizowana w ramach spotkań informacyjno-doradczych projektu System Informacyjny o infrastrukturze szerokopasmowej i portal Polska Szerokopasmowa (SIPS) odbędzie się 4 listopada 2015 r. w hotelu Mercure Warszawa Centrum, ul. Złota 48/54.

Podczas konferencji z jednej strony prelegenci podsumują projekty szerokopasmowe realizowane w Polsce w poprzedniej  perspektywie unijnej, z drugiej opowiedzą o szansach, jakie dla operatorów w tym zakresie stanowić będzie Program Operacyjny Polska Cyfrowa.

Konferencję otworzy Magdalena Gaj, prezes Urzędu Komunikacji Elektronicznej, a zakończy ją debata na temat oczekiwań rynku dotyczących wykorzystania funduszy unijnych w perspektywie 2014-2020.

Agenda konferencji tutaj.

Rejestracja uczestników została zakończona.

 

Konferencja jest bezpłatna, a liczba uczestników ograniczona.

 

Sekretariat Konferencji

Tel. 22 691 93 27

Fax 22 837 85 43

E-mail: konferencja@deluxevent.pl   

, wydruk, pdf , Prześlij znajomym

KFS, konferencja KFS, konferencja, Nowe otwarcie, POPC, zaproszenie, agenda

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować.

Komentarze

Brak komentarzy

przeczytaj_tresc_ponownie