Przejdź do treści

Zapraszamy na konferencję KFS 16 czerwca do Warszawy

Data: 2016-05-10 14:29:00
Zapraszamy na konferencję KFS 16 czerwca do Warszawy

Konferencję, która będzie odbywać się pod tytułem „Inwestycje – recepta na sukces” otworzy Magdalena Gaj, prezes Urzędu Komunikacji Elektronicznej.

W trakcie konferencji przedstawimy informacje o pokryciu Polski infrastrukturą i usługami szerokopasmowymi po realizacji projektów Regionalnych Sieci Szerokopasmowych oraz działania 8.4 Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka (na podstawie danych przekazanych przez przedsiębiorców telekomunikacyjnych za rok 2015).

Przedstawimy również informację Centrum Projektów Polska Cyfrowa dotyczącą działań związanych z realizacją Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa. Na konferencji Ministerstwo Cyfryzacji zapozna uczestników spotkania ze statusem prac dotyczących wdrażania zapisów Dyrektywy Parlamentu Europejskiego i Rady 2014/61/UE w sprawie środków mających na celu zmniejszenie kosztów realizacji szybkich sieci łączności elektronicznej  a wpływających na efektywność procesów inwestycyjnych na rynku telekomunikacyjnym.

Spotkanie zakończy debata dotycząca wyzwań dla przedsiębiorców związanych z zastosowaniem w praktyce rozwiązań nowoczesnych technologii informatycznych i komunikacyjnych, takich jak Internet Rzeczy.

Konferencja odbędzie się 16 czerwca 2016 r. w hotelu Mercure Warszawa Centrum, ul. Złota 48/54.

Zapraszamy do rejestracji poprzez formularz elektroniczny

Agenda konferencji tutaj.

Konferencja jest bezpłatna, a liczba uczestników ograniczona.

Pytania prosimy kierować na adres mailowy w.zabkiewicz@uke.gov.pl

, wydruk, pdf , Prześlij znajomym

inwentaryzacja, CPPC, POPC, sieci szerokopasmowe, UKE, konferencja KFS, konferencja

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować.

Komentarze

Brak komentarzy

przeczytaj_tresc_ponownie