Przejdź do treści

Koniec zapisów na konferencję KFS w Łodzi

Data: 2013-03-12 12:54:00
Koniec zapisów na konferencję KFS w Łodzi

Lista uczestników na konferencję Krajowego Forum Szerokopasmowego, organizowaną w ramach spotkań informacyjno-doradczych projektu SIPS (System Informacyjny o infrastrukturze szerokopasmowej i portal Polska Szerokopasmowa) została zamknięta.

Konferencja odbędzie się 11 kwietnia 2013 r.

Tym razem konferencja będzie się odbywać równolegle z targami Intertelecom w Łodzi w Centrum Konferencyjno-Wystawienniczym Międzynarodowych Targów Łódzkich przy al. Politechniki 4.

XXIV Międzynarodowe Targi Komunikacji Elektronicznej Intertelecom odbywać się będą w dniach od 11 do 13 kwietnia. Tematyka tegorocznej imprezy skoncentruje się na aktualnych zagadnieniach teleinformatycznych. Na targach wystawcy między innymi z Polski, Chin i Słowenii zaprezentują oprogramowanie i technologie mobilne, urządzenia naziemne i satelitarne stacji telewizyjnych i radiowych, systemy i sieci teleinformatyczne wykorzystywane również w przemyśle.

Konferencję KFS, której celem jest wymiana doświadczeń i informacji w obszarze budowy sieci szerokopasmowych, otworzy Magdalena Gaj, prezes Urzędu Komunikacji Elektronicznej. Zaproszeni prelegenci przedstawią m.in. postępy przy budowie regionalnych sieci szkieletowo-dystrybucyjnych i dostępowych w Polsce.

AGENDA

Zapisy na konferencję zostały zkońoczone. Osoby zainteresowane uczestnictwem w konferencji, które nie zdążyły się zarejsetrować , będą to mogły zrobić na miejscu w Łodzi, Organizatorzy nie gwarantują im jednak otrzymania materiałów konferencyjnych.

Kontakt do biura organizacyjnego konferencji:

Tel. 22 691 93 27
Fax 22 837 85 43
E-mail: konferencja@deluxevent.pl

, wydruk, pdf , Prześlij znajomym

KFS, konferencja, intertelecom, rejestracja, sieci szerokopasmowe

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować.

Komentarze

Brak komentarzy

przeczytaj_tresc_ponownie