Przejdź do treści

Resort cyfryzacji organizuje warsztaty szerokopasmowe w Poznaniu i Katowicach

Data: 2013-10-31 09:51:00
Resort cyfryzacji organizuje warsztaty szerokopasmowe w Poznaniu i Katowicach

Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji organizuje w Poznaniu i Katowicach warsztaty pn.:„Inwestycje szerokopasmowe: doświadczenia praktyczne”. Są one przeprowadzane w ramach Projektu Systemowego – działania na rzecz  rozwoju szerokopasmowego dostępu do Internetu Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka 2007-2013.

Celem warsztatów jest wymiana wiedzy i doświadczeń pomiędzy uczestnikami procesu inwestycyjnego dotyczącego budowy sieci szerokopasmowych z wykorzystaniem środków UE.

 

Poznań, 13 – 14  listopada 2013 r.

 Adresaci warsztatów: przedstawiciele Powiatowych Ośrodków Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej, Wojewódzkich Inspekcji Nadzoru Geodezyjnego i Kartograficznego, przedsiębiorców telekomunikacyjnych, jednostek samorządu terytorialnego realizujących projekty szerokopasmowe, wojewodów i starostów odpowiedzialnych za wydawanie pozwoleń na budowę oraz decyzje lokalizacyjne.

Agenda warsztatów tutuj.

Aby zapisać się na warsztaty w Poznaniu, wystarczy wypełnić elektroniczny formularz zgłoszeniowy: http://www.gmsynergy.com.pl

 

Katowice, 20 – 21 listopada 2013 r.

 Adresaci warsztatów: przedstawiciele Powiatowych Ośrodków Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej, Wojewódzkich Inspekcji Nadzoru Geodezyjnego i Kartograficznego, przedsiębiorców telekomunikacyjnych, jednostek samorządu terytorialnego realizujących projekty szerokopasmowe, wojewodów i starostów odpowiedzialnych za wydawanie pozwoleń na budowę oraz decyzje lokalizacyjne, z obszaru województw: dolnośląskiego, kujawsko-pomorskiego, łódzkiego, małopolskiego, opolskiego, podkarpackiego, śląskiego oraz świętokrzyskiego.

 Agenda warsztatów tutaj.

Aby zapisać się na warsztaty w Katowicach, wystarczy wypełnić elektroniczny formularz zgłoszeniowy: http://www.gmsynergy.com.pl

Podczas każdego z warsztatów, w trakcie przystępnych paneli i sesji dowiedzieć się będzie można o:

  • możliwości uzyskania wsparcia w ramach Projektu systemowego – działania na rzecz rozwoju szerokopasmowego dostępu do Internetu,
  • najnowszych zmianach w ustawie Prawo geodezyjne i kartograficzne,
  • praktycznych aspektach nadzoru budowlanego w procesie inwestycyjnym,
  • zasad pozyskiwania odstępstw budowlanych dotyczących pasów drogowych,
  • najlepszych praktykach związanych z elektroniczną obsługą uczestników procesu inwestycyjnego na modelowych przykładzie rozwiązań stosowanych w starostwach powiatowych,
  • najciekawszych doświadczeniach przedsiębiorców telekomunikacyjnych związanych z projektowaniem i budowaniem infrastruktury telekomunikacyjnej.

Nocleg i wyżywienie podczas każdego warsztatu zapewnia Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach Projektu systemowego – działania na rzecz rozwoju szerokopasmowego dostępu do Internetu. Udział w warsztatach jest bezpłatny. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji zastrzega sobie pierwszeństwo przyznania miejsc beneficjentom ostatecznym Projektu systemowego – działania na rzecz rozwoju szerokopasmowego dostępu do Internetu.

Kontakt do biura organizacyjnego warsztatów:

tel.:  (42) 639-80-99

fax: (42) 639-71-58

e-mail: info@gmsynergy.com.pl

Honorowy patronat na warsztatami objęli:

Główny Geodeta Kraju, Prezes Urzędu Komunikacji Elektronicznej, Instytut Łączności – Państwowy Instytut Badawczy.

, wydruk, pdf , Prześlij znajomym

mac, warsztaty, Katowice, Poznań, projekt systemowy

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować.

Komentarze

Brak komentarzy

przeczytaj_tresc_ponownie