Przejdź do treści

Przetarg na wykonawcę sieci regionalnej w Świętokrzyskiem

Data: 2012-08-22 23:08:00
Przetarg na wykonawcę sieci regionalnej w Świętokrzyskiem

Województwo Świętokrzyskie ogłosiło przetarg nieograniczony na zaprojektowanie i wykonanie pasywnej infrastruktury sieci szerokopasmowej w ramach projektu „Sieć Szerokopasmowa Polski Wschodniej – województwo świętokrzyskie”.

 Najważniejsze parametry charakterystyczne określające wielkość całej inwestycji: - szacunkowa łączna długość kanalizacji kablowej to około 1 423 km, - 8 węzłów szkieletowych, - 135 węzłów dystrybucyjnych. Przedsięwzięcie zostało podzielone na 4 obszary inwestycyjne. Wykonawcy mogą złożyć ofertę na wybrane części zamówienia. 


Szacunkowa wartość zamówienia z uwzględnieniem zamówień uzupełniających to blisko 196,5 mln zł netto. Oferty można składać do 1 października 2012 roku.


Szczegółowy zakres rzeczowy inwestycji oraz wymagania zamawiającego do przedmiotu zamówienia zawarte zostały w dokumentacji przetargowej dostępnej na stronie BIP Urzędu Marszałkowskiego Województwa Świętokrzyskiego.


Źródło: Urząd Marszałkowski woj.świętokrzyskiego 

, wydruk, pdf , Prześlij znajomym

świętokrzyskie, SSPW, przetarg

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować.

Komentarze

Teraz ten młody projektant mimo że robił wszystko za nich nie może, bo świeżo co w mękach zdobył uprawnienia, a ten co beszczelnie podpisywał projekty nie swojego autorstwa bo akurat miał uprawnienia, dostaje dodatkowe punkty. Jak będą zawalane projekty terminowo, czy koncepcyjnie to panowie samorządowcy możecie mieć do siebie tylko pretensje...Osoba jak ma uprawnienia to znaczy ze potrafi. Przynajmniej ci młodzi co niedawno zdobyli uprawnienia, bo ciężką pracą ją zdobyli

0, 0, Zgłoś naruszenie regulaminu,
,

Za bardzo wyśrubowane wymagania co do osób posiadajacyh uprawnienia. Panowie dlaczego eliminujecie tych najlepszych, którzy jako asystenci robili projekty osobom z uprawnieniami po 50 ce którzy nie maja pojęcia o nowych technologiach?

2, 0, Zgłoś naruszenie regulaminu,
,

przeczytaj_tresc_ponownie