Przejdź do treści

ORSS zawiera umowy z TP Teltech i Alcatel-Lucent w sprawie podkarpackiej sieci

Data: 2013-07-05 13:35:00
ORSS zawiera umowy z TP Teltech i Alcatel-Lucent w sprawie podkarpackiej sieci

Otwarte Regionalne Sieci Szerokopasmowe (ORSS), spółka zależna Hawe, zawarła odrębne umowy z Hawe, TP Teltech i Alcatel-Lucent Polska na podwykonawstwo w przypadku zawarcia przez ORSS umowy na realizację projektu Szerokopasmowej Sieci Polski Wschodniej w województwie podkarpackim, podało Hawe w odrębnych komunikatach.

Zgodnie z postanowieniami umowy podwykonawczej, Hawe wykona w fazie „design & build" prace polegające na zaprojektowaniu i budowie pasywnej infrastruktury telekomunikacyjnej. Alcatel-Lucent wykona w fazie „design & build" prace polegające na zaprojektowaniu i budowie aktywnej infrastruktury telekomunikacyjnej, natomiast TP Teltech wykona w fazie „design & build" prace polegające na zaprojektowaniu i budowie pasywnej infrastruktury telekomunikacyjnej.

Projekt jest realizowany w ramach Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej 2007-2013 - Sieć Szerokopasmowa Polski Wschodniej. Warunki projektu zakładają zaprojektowanie i wybudowanie na terenie Województwa Podkarpackiego pasywnej sieci szerokopasmowej, węzłów szkieletowych i dystrybucyjnych, wraz z infrastrukturą towarzyszącą, zapewniającej mieszkańcom, podmiotom publicznym oraz gospodarczym możliwość korzystania z usług teleinformatycznych oraz z multimedialnych zasobów informacji i usług świadczonych elektronicznie.  Szczegółowe warunki projektu przewidują wybudowanie na terenie Województwa Podkarpackiego 2006 km szkieletowej i dystrybucyjnej sieci światłowodowej a także 189 węzłów dystrybucyjnych oraz 14 węzłów szkieletowych.

Źródło: Hawe

, wydruk, pdf , Prześlij znajomym

ORSS, Hawe, TP Teltech, podkarpackie, Podkarpacie, Alcatel-Lucent, sieci regionalne

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować.

Komentarze

Brak komentarzy

przeczytaj_tresc_ponownie