Przejdź do treści

Inea rusza z hotspotami

Data: 2012-06-05 06:00:00
Inea rusza z hotspotami

Inea, operator kablowy z Wielkopolski zapowiada uruchomienie sieci hotspotów. Pierwsze ruszą jeszcze przed rozpoczęciem Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej Euro 2012. Do końca roku ich sieć będzie liczyła około 100 punktów dostępowych, umiejscowionych w najbardziej uczęszczanych miejscach Poznania.

 

Podczas EURO 2012 dostęp do Internetu w pierwszych dwudziestu HotSpotach jest za darmo dla wszystkich. Abonenci Inea  będą korzystać z punktów dostępowych za darmo, bez ograniczeń, przez cały czas.

 

Inea buduje sieć HotSpotów w Poznaniu. Są one umiejscowione w najbardziej uczęszczanych miejscach, m.in. parkach, obiektach użyteczności publicznej czy na placach. Można korzystać z nich używając laptopa, tabletu, telefonu komórkowego lub innych urządzeń wyposażonych w bezprzewodową kartę sieciową z dostępem do Internetu w standardzie WiFi.

 

Tuż przed Mistrzostwami Europy w Piłce Nożnej 2012 Inea  uruchomiła pierwszych 20 punktów dostępowych. Do końca roku ich sieć będzie liczyła już ok. 100 takich miejsc. Od przyszłego roku średnio co tydzień operator planuje uruchamiać kolejny nowy punkt dostępu do Internetu w Poznaniu.

 

Podczas EURO 2012 można korzystać z Hotspotów Inea za darmo przez 15 minut każdego dnia. W KontenerART i FanCamp koło Opalenicy – surfuje się bez ograniczeń przez cały czas. Dla Abonentów Inea, którzy posiadają aktywną usługę dostępu do Internetu o prędkościach wyższych niż 1 Mb/s, dostęp do Internetu będzie bez ograniczeń oraz opłat przez cały czas. Osoby spoza sieci Inea mogą surfować za pobraniem opłaty, po wysłaniu wiadomości SMS na wskazany numer lub dokonując przelewu na konto operatora.

 

Wybrane lokalizacje HotSpotów Inea: ul. Półwiejska, Park Jana Henryka Dąbrowskiego k. Starego Browaru, Plac Wolności, Plac Cyryla Ratajskiego, Rynek Łazarski, Rynek Jeżycki i Dworzec Autobusowy przy Rondzie Rataje.

 

Aby zalogować się do hotspotu, abonent Inea potrzebuje numer klienta (IDK) i hasło dostępu do eBOA.inea.pl.

 

Źródło: Inea

, wydruk, pdf , Prześlij znajomym

hotspot, Wielkopolska, inea

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować.

Komentarze

Brak komentarzy

przeczytaj_tresc_ponownie