Przejdź do treści

Ofensywa inwestycyjna Netii w Ostrowcu Świętokrzyskim

Data: 2016-12-05 02:45:00
Ofensywa inwestycyjna Netii w Ostrowcu Świętokrzyskim

W Ostrowcu Świętokrzyskim uroczyście otwarto rozbudowane Centrum Telesprzedaży Netii. W mieście trwa też modernizacja sieci operatora do standardu światłowodowego.

Centrum Telesprzedaży Netii w Ostrowcu Świętokrzyskim działa od 2012 roku. W ostatnich miesiącach zostało znacząco rozbudowane i jest obecnie największym tego typu ośrodkiem operatora. Aktualnie pracuje tu 170 osób na różnych stanowiskach – w tym 120 konsultantów, kierownicy,  koordynatorzy zespołów, czy rekruterzy. Po rozbudowie w tej lokalizacji dostępnych jest aż 200 stanowisk pracy dla konsultantów telesprzedaży. Dlatego firma prowadzi kolejne rekrutacje.

- Szukamy osób, które wesprą nas w bieżącej obsłudze sprzedażowej klientów.Jesteśmy otwarci na elastyczne formy i godziny zatrudnienia. Szukamy osób komunikatywnych i nastawionych na rozwój, bez względu na płeć, czy wiek. Ważna jest także umiejętność pracy w zespole oraz dobra organizacja pracy – mówi Joanna Wcisło, dyrektor generalna Rynku B2C w Netii.

Rozbudowa Centrum Telesprzedaży to nie jedyna inwestycja Netii w Ostrowcu Świętokrzyskim. W ramach strategicznego projektu budowy sieci nowej generacji, operator prowadzi proces inwestycyjny, dzięki któremu w przyszłym roku praktycznie wszystkie gospodarstwa domowe w Ostrowcu Świętokrzyskim, do których obecnie dochodzi sieć operatora, znajdą się w zasięgu najnowocześniejsze sieci światłowodowej, pozwalającej na przesyłanie danych z prędkością rzędu 1 Gb/s. W zasięgu sieci Netii znajduje się ponad 21 tys. spośród ok. 25 tys.  mieszkań w Ostrowcu Świętokrzyskim (ok. 80 proc. zasięgu).

W sumie inwestycje Netii w Ostrowcu Świętokrzyskim (telecentrum oraz infrastruktura sieciowa) sięgną około 10 mln zł.

W ramach drugiego strategicznego projektu (Local Netia) – składającego się na kompleksowy program transformacji Netii – operator prowadzi też rozmowy z lokalnymi, ostrowieckimi przedsiębiorcami, którzy są zainteresowani staniem się partnerami Netii, na których spocznie sprzedaż, dostarczanie usług oraz utrzymanie sieci dostępowej w Ostrowcu Świętokrzyskim. 

Źródł: Netia

, wydruk, pdf , Prześlij znajomym

NGA, telesprzedaż, Ostrowiec Świętokrzyski, świętokrzyskie, inwestcyje, Netia

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować.

Komentarze

Brak komentarzy

Wyślij autorowi swoje uwagi

Treść uwag:
Jesteś pierwszym, który to przeczytał

przeczytaj_tresc_ponownie