Przejdź do treści

Forum wyszukaj na forum

awatar_uzytkownika_o_nazwie :'Antonino'
Antonino Postów na forum - 1

POPC składanie fałszywych oświadczeń i rozliczanie projektów jako standard w POPC i UKE

2020-03-01 13:40:54
Tagi: Brak tagów
Zaczynając od pierwszego naboru nagminne jest składanie masę fałszywych oświadczeń wykonanych prac i rozliczanie projektów, a na SIIS pięknie pozamykane i porozliczane budowy. Telefony do UKE i POPC są olewane i nic nie daje wszyscy cicho siedzą i udają że jest ok. Wystarczy prześledzić inwestycje na śląsku i na lubelszczyźnie poprzez pryzmat zajęć pasów, faktur dla podwykonawców którzy czasem nawet nie sa poroliczani. Marszałek na śląsku spóźnił się  z budowąprawie rok a rozliczył wcześniej, Armsa starego projektu na Wawce ponad rok po terminie czyli to samo gdzie Struzik głośno mówił na narodowym o super wykonanwym projecie, wielkopolska inaczej? A zachodniopomorskie, lub Inea ?

Mam numery projektów i zdjęcia które wg. arkusza powinny być zakończone a nadal się budują i niktz tym nic nie robi bo wszyscy udają ze jest ok.

Ciekawi mnie co na to Prokuratura Krajowa która dostała wykaz projektów z mojego terenu które rozliczone są już dwano a nie działają, bo nie dokopane do szkół, bo nie działa w szkołach net i doprosić się nie można by podłączyli, kto to analizuje i kto sprawdza, a kto odpowie za te fałszywe dane na UKE ?

Nikt tego nie ruszy bo 2/3 projektów powinna być do zwrotu a tak wszyscy kłamią i jest ok... ważne by w papierach było dobrze a nie ważne jak w rzeczywistości bo trzoda i tak za to zapłaci.

przeczytaj_tresc_ponownie