Przejdź do treści

Czat dotyczący Działania 8.4 Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka

Data: 2009-11-13 00:00:00

Szanowni Państwo Debata "Wykorzystanie środków z działania 8.4 Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka", która odbyła się na początku września br. wywołała burzliwą dyskusję pomiędzy jej uczestnikami. Z jednej str...

Szanowni Państwo

Debata "Wykorzystanie środków z działania 8.4 Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka", która odbyła się na początku września br. wywołała burzliwą dyskusję pomiędzy jej uczestnikami. Z jednej strony ogromne środki, jakie przeznaczyła Unia Europejska na rozwój sieci szerokopasmowych w Polsce, a z drugiej strony trudności natury formalno-prawnej, technicznej, a także finansowej, związanej z utrzymaniem infrastruktury sprawiają, że zainteresowane strony dążą do wypracowania schematu efektywnego działania.

Zarówno sam przebieg debaty (w tym nagrania wideo), jak i wnioski wyciągnięte przez jej uczestników można prześledzić na łamach naszego portalu. Niemniej, wychodząc naprzeciw potrzebom związanym z dodatkowymi pytania, których nigdy nie będzie brakować, tym bardziej, że w naszym kraju planowane są ogromne inwestycje związane z rozwojem infrastruktury, Portal Krajowego Forum Szerokopasmowego organizuje kolejne wirtualne spotkanie. Czat będzie tym razem dotyczył Działania 8.4 POIG, a uczestniczyć w nim będą przedstawiciele Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji oraz Władzy Wdrażającej Programy Europejskie.

Wszystkich zainteresowanych uczestnictwem w wirtualnej dyskusji zapraszamy do zadawania pytań w trybie on-line we wtorek, 17 listopada br. od godz. 11.00 pod adresem http://chat.uke.gov.pl. Dyskusja będzie trwała około 1,5 godziny.

 

Z Poważaniem

Redakcja Krajowego Forum Szerokopasmowego

 

, wydruk, pdf , Prześlij znajomym

8.4 POIG, czat

przeczytaj_tresc_ponownie