Przejdź do treści

Netia chce powalczyć w Internecie o mniej zamożnych

Data: 2012-02-24 09:36:00

Droższe usługi dostępu do internetu sprzedają się coraz wolniej. Operatorzy wprowadzają więc tańszą ofertę.  Netia, drugi co do wielkości operator stacjonarnego internetu na rynku, zaczyna promocję usług  za 49,90 zł.

 

Nowa oferta internetowa Netii składa się z trzech głównych wariantów prędkości transmisji danych: do 2 Mb/s, Max20 (odpowiednik dotychczasowej oferty No Limits ADSL) oraz Max50 (Max100 dla sieci ETTH), odpowiednio w cenach 49,90 zł, 59,90 zł i 79,90 zł. Nowością w ofercie internetowej Netii jest szybki dostęp VDSL również na bazie sieci TP w technologii BSA (Max40) w cenie 79,90 zł miesięcznie. W ramach oferty klienci otrzymują w użytkowanie (bez dodatkowych opłat miesięcznych) Netia Spot lub router VDSL.

 

Operaotor poszerza  również ofertę telefoniczną. Do abonamentu Non Stop za 59,90 zł, w ramach którego oferowane są nielimitowane połączenia krajowe, dodana zostaje taryfa Wieczory i Weekendy w cenie 49,90 zł. Natomiast najtańszy abonament stacjonarny w Netii to obecnie Lepszy Telefon 30 za jedyne 34,90 zł miesięcznie.

 

Klienci, którzy wolą korzystać z telefonu komórkowego, ale chcą nadal pozostać przy telefonie stacjonarnym, zamiast taryfy Wieczory i Weekendy mogą wybrać nowość w ofercie głosowej Netii - abonament stacjonarny (bez wliczonych minut) i taryfę komórkową (sama karta SIM) z wliczonymi 60 minutami połączeń. Po wykorzystaniu minut wliczonych w abonament połączenia przez telefon komórkowy kosztują 0,29 zł z VAT.

 

Umowy zawierane są na okres 24 miesięcy, a w przypadku wcześniejszego zerwania umowy naliczane są standardowe opłaty wyrównawcze. Opłaty aktywacyjne za poszczególne usługi wynoszą 1 zł.

 

Netia szacuje, że tzw. klienci wrażliwi na cenę stanowią ok. 30 proc. wszystkich niemających jeszcze internetu w Polsce. Spółka zapowiada, że chce mieć co najmniej połowę udziału w liczbie pozyskanych w tym roku użytkowników z tej grupy.

 

Źródło: Netia

, wydruk, pdf , Prześlij znajomym

Netia

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować.

Komentarze

Brak komentarzy

Wyślij autorowi swoje uwagi

Treść uwag:

przeczytaj_tresc_ponownie