Przejdź do treści

Koniec zapisów na konferencję KFS

Data: 2012-03-26 14:16:00
Koniec zapisów  na konferencję KFS

Zapisy na konferencję Krajowego Forum Szerokopasmowego, która odbędzie się  26 kwietnia 2012 roku w Warszawie w Centrum Konferencyjno-Kongresowym przy ulicy Bobrowieckiej 9 zostały zakończone. Jest ona organizowana przez Urząd Komunikacji Elektronicznej w ramach spotkań informacyjno-doradczych projektu System Informacyjny o infrastrukturze szerokopasmowej i portal Polska Szerokopasmowa.  Uczestnicy konferencji w jej trakcie  spróbują udzielić odpowiedzi na pytanie jak administracja może wesprzeć efektywnie inwestycje w infrastrukturę szerokopasmową

 

Uroczystego jej otwarcia dokonają Prezes UKE Magdalena Gaj oraz Podsekretarz  Stanu w Ministerstwie Administracji i Cyfryzacji  Małgorzata Olszewska.

 

Tytuł konferencji to „Następny krok”, a wiodącym tematem będzie wspieranie inwestycji w infrastrukturę telekomunikacyjną przez administrację. Omówione zostaną np. modele udostępniania sieci współfinansowanych z funduszy unijnych. Jedno z wystąpień poświecone będzie otwartemu dostępowi do danych jako narzędziu efektywnych inwestycji. W tym kontekście będzie też  podjęty  temat inwentaryzacji sieci.

 

Przedstawiciele urzędów marszałkowskich z woj. dolnośląskiego i pomorskiego podzielą się doświadczeniami z zakresu podejmowania inwestycji w sieci regionalne, a reprezentant Krajowej Izby Komunikacji Ethernetowej przedstawi dobre praktyki w zakresie projektów 8.4 POIG (budowa sieci ostatniej mili)

 

Organizatorzy na konferencję zapraszają wszystkich zainteresowanych tematem, ale w związku z zakończeniem rejestracji na konferencję nie gwarantują materiałów informacyjnych osobom wcześniej nie zarejestrowanym.

Dodatkowych informacji udziela biuro obsługi konferencji
Tel. 22 691 93 27
Fax 22 837 85 43
E-mail: konferencja@deluxevent.pl

 

Źródło: Własne

Załączniki

, wydruk, pdf , Prześlij znajomym

KFS, konferencja, administracja, inwestycje szerokopasmowe, samorządy

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować.

Komentarze

Dobra, nie ma tak źle. 22 minuty z Dworca Centralnego linią 131 kierunek Sadyba :)
-- Przemysław Stanisław Knycz

0, 0, Zgłoś naruszenie regulaminu,
,

Myślę że najlepszym sposobem na wspieranie operatorów jest wprowadzenie jeszcze większej ilości raportów do UKE, ZUS, US, GUS itp ;-) Stanowczo za dużo mamy czasu na rozwój i utrzymanie sieci nie mówiąc już o czasie dla rodziny...
MH8869-RIPE

1, 0, Zgłoś naruszenie regulaminu,
,

Czemu tak daleko od cywilizacji komunikacyjnej? :)
-- Przemysław Stanisław Knycz

1, 1, Zgłoś naruszenie regulaminu,
,

przeczytaj_tresc_ponownie