Przejdź do treści

Lotniska w Gdańsku i Wrocławiu z Internetem ING Banku Śląskiego

Data: 2012-12-12 08:45:00
Lotniska w Gdańsku i Wrocławiu z Internetem ING Banku Śląskiego

ING Bank Śląski udostępnił na lotniskach w Gdańsku i we Wrocławiu strefy bezpłatnego Internetu. W pierwszym miesiącu skorzystało z nich już ponad dwadzieścia tysięcy podróżnych.

Bank uruchomił strefy bezpłatnego Internetu „ING Internet Gate” w portach lotniczych w Gdańsku oraz Wrocławiu już w październiku br. Od tego czasu z darmowego połączenia z siecią na obu lotniskach skorzystało już ponad 20 tys. pasażerów. Od 2010 r. bezpłatne hotspoty ING działają także na warszawskim lotnisku Okęcie. Działania są elementem akcji „Internetowi mają lepiej”, promującej internetowe Konto Direct. Wiosną i latem tego roku ING udostępniało darmowe połączenie z Internetem także w autobusach komunikacji miejskiej w dwunastu polskich miastach oraz na sześciu bałtyckich plażach.

– Staramy się ułatwiać dostęp do Internetu w miejscach, które w naturalny sposób skłaniają do korzystania z sieci. Czekając na samolot mamy zwykle sporo czasu, który dzięki dostępowi do sieci możemy pożytecznie wykorzystać. W „ING Internet Gate” w Gdańsku, Wrocławiu i Warszawie pasażerowie mogą bez obaw o koszty sprawdzić jak dojechać z lotniska do centrum albo odpowiedzieć na e-maila – mówi Barbara Pasterczyk, dyrektor departamentu komunikacji marketingowej ING Banku Śląskiego.

Źródło: ING Bank Śląski

, wydruk, pdf , Prześlij znajomym

lotnisko, Wi-Fi, hotspoty

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować.

Komentarze

Brak komentarzy

przeczytaj_tresc_ponownie