Przejdź do treści

Kuszenie Internetem bez limitu w nocy

Data: 2010-09-14 00:00:00

Dwie sieci komórkowe Orange i Plus chcąc zachęcić klientów do swej oferty mobilnego ogłosiły, że nie będą zaliczać nocnego surfowania do miesięcznego limitu transferu danych.

Dwie sieci komórkowe Orange i Plus chcąc zachęcić klientów do swej oferty mobilnego ogłosiły, że nie będą zaliczać nocnego surfowania do miesięcznego limitu transferu danych.

W ofercie mobilnego internetu iPlus kliecni mogą korzystać z nowej wersji iPlusopobieracza i otrzymują nieograniczony transfer danych od godz. 24.00 do godz. 12.00. W ten sposób wszystkie dane wysłane i odebrane przez połowę doby nie są wliczane do podstawowego limitu iPlus, dzięki czemu można naprawdę swobodnie surfować - przekonuje operator.


Usługa jest dostępna dla wszystkich abonentów, którzy podpisali umowę w ramach oferty iPlus i pobierają lub wysyłają pliki o dużych rozmiarach. Dzięki tej usłudze ściągnięcie filmu z kina internetowego, gry kupionej przez Internet lub nocna aktualizacja systemu operacyjnego nie będą stanowić problemu.
Usługę można włączyć i wyłączyć w dowolnym dniu okresu rozliczeniowego. Nieograniczony transfer jest dostępny w podanych godzinach pod warunkiem nieprzekroczenia podstawowego limitu danych w pozostałej części dnia. Dotychczasowi użytkownicy iPlusopobieracza w wersji do godz. 9.00 rano mogą zamienić ją na wersję do godz. 12.00 poprzez wyłączenie obecnie używanej i włączenie nowej.

Z kolei w ofercie mobilnego internetu Orange  klienci dostają usługę Szczęśliwe Godziny, dzięki której od godziny 24.00 do 8.00 rano mogą korzystać z dostępu do sieci bez limitu transferu danych. Jednocześnie Orange wprowadziła do sprzedaży ofertę mobilnego Internetu z miesięcznym abonamentem w cenie 19 zł. W jego ramach klient nie dostaje jednak nawet minimalnej puli danych do wykorzystnia i z każdy ściagnięty megabajt w miesiącu będzie płacić 5 gr, chyba że surfuje między północą a ósmą rano, bo wtedy może korzystać z usługi Szczęśliwe Godziny.

Źródło: Własne

, wydruk, pdf , Prześlij znajomym

operatorzy, rynek, mobilność

Jesteś pierwszym, który to przeczytał

przeczytaj_tresc_ponownie