Przejdź do treści

Internet z hotspotów na Poczcie Polskiej testowo za reklamę

Data: 2014-08-26 06:54:00
Internet z hotspotów na Poczcie Polskiej testowo za reklamę

W 100 wybranych placówkach Poczty Polskiej klienci mogą bezpłatnie skorzystać z bezprzewodowego  internetu.

Przez najbliższe trzy miesiące w 100 placówkach Poczty Polskiej, zlokalizowanych w górach, dużych miastach i ich okolicach klienci Poczty Polskiej będą mogli skorzystać z darmowego, bezprzewodowego dostępu do internetu. Dostęp do każdego hotspotu jest możliwy, jeśli użytkownik wyrazi zgodę na wyświetlanie reklam na ekranie swojego urządzenia mobilnego. Z usługi będą mogły skorzystać zarówno osoby, które przyjdą skorzystać z usług Poczty Polskiej, ale również inne osoby znajdujące się w zasięgu hotspotu.

Wystarczy do tego jedynie wybrać w swoim mobilnym urządzeniu sieć o nazwie „Poczta Polska”, bez konieczności wpisywania dodatkowych haseł. Co jakiś czas na ekranie urządzenia klienta wyświetlana będzie reklama, która sfinansuje dostęp do sieci.

– Zależało nam na tym, by zapewnić darmowy dostęp do internetu szerokiemu gronu klientów Poczty Polskiej. To na razie program pilotażowy i potrwa do 18 listopada – mówi Bogdan Andrzejewski, dyrektor Biura Zarządzania Siecią i Klienta Indywidualnego w Poczcie Polskiej.

 Dostęp do internetu za darmo w placówkach to efekt współpracy Poczty Polskiej z siecią telefonii Plus oraz firmą Moben, rozwijającej metody wyświetlania reklam.

Źródło: Poczat Polska

, wydruk, pdf , Prześlij znajomym

Poczta Polska, hotspoty, test, Wi-Fi, reklama

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować.

Komentarze

Brak komentarzy

przeczytaj_tresc_ponownie