Przejdź do treści

Ekspert doradzi w portalu Polska Szerokopasmowa

Data: 2016-03-11 11:17:00
photogenica

Z przyjemnością informujemy, że portal Polska Szerokopasmowa został rozbudowany o moduł „Ekspert Radzi”. Zachęcamy czytelników portalu do zadawania pytań związanych z sieciami szerokopasmowymi, a ekspertów do dzielenia się swą wiedzą.

Moduł „Ekspert Radzi” powstał w celu umożliwienia zalogowanym użytkownikom portalu www.polskaszerokopasmowa.pl zadawania pytań dotyczących telekomunikacji w określonych kategoriach tematycznych. Odpowiedzi udzielane będą przez ekspertów kompetentnych w danym zagadnieniu. Odpowiedzi nie mają charakteru komercyjnych ekspertyz, ale mają za zadanie przybliżenie rozwiązania problemu i jedynie podają kierunki, w związku z tym nie stanowią podstawy do ewentualnych roszczeń osób trzecich.

Zapraszamy wszystkich chętnych posiadających odpowiednie kwalifikacje i wiedzę  do przyłączenia się do grona ekspertów. Utworzenie i korzystanie z konta eksperta jest dobrowolne i bezpłatne, a kompetencje kandydat na eksperta opisuje w biogramie, który jest tworzony w formularzu rejestracyjnym.

Obecnie czekamy na zgłoszenia ekspertów, a niebawem poinformujemy, w jakich kategoriach tematycznych będą udzielać porad.

Wydawca portalu Polska Szerokopasmowa zastrzega, że ekspert nie może oferować komercyjnych usług własnych lub podmiotów trzecich w ramach lub w zamian za udzielenie odpowiedzi na pytania, ani nawiązywać kontaktów biznesowych za pomocą Modułu „Ekspert radzi”.

Regulamin modułu „Ekspert radzi” tutaj.

Zdjęcie: Photogenica
 

, wydruk, pdf , Prześlij znajomym

Ekspert radzi, regulamin, porady, telekomunikacja

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować.

Komentarze

Brak komentarzy

przeczytaj_tresc_ponownie