Przejdź do treści

Dwa tysiące osób korzystało z hotspotów Gumtree.pl na Polach Mokotowskich

Data: 2014-11-12 08:35:00
Dwa tysiące osób korzystało z hotspotów Gumtree.pl na Polach Mokotowskich

W maju tego serwis darmowych ogłoszeń – Gumtree.pl uruchomił bezpłatną sieć Gumtree Wi-Fi. Przez pół roku warszawiacy, którzy odwiedzali Pole Mokotowskie mogli za darmo serfować po Internecie.

Od maja do końca października bywalcy Pola Mokotowskiego mieli swobodny dostęp do Internetu w samym centrum parku – między pubem Tola a Tulipanowcem Amerykańskim.

WiFi od Gumtree w liczbach:
- Z darmowego Internetu w największym ze stołecznych parków skorzystało w sumie ponad 2 tys. warszawiaków korzystając przy tym z komputerów, tabletów czy smartfonów.
- Średnio każdy z unikalnych użytkowników logował się ponad trzy razy do sieci. Średni czas pojedynczej sesji wynosił ponad 20 minut.
- Największe obłożenie hotspot przeżywał w weekendy. Bywalcy Pola Mokotowskiego najchętniej korzystali z Gumtree WiFi w piątki, soboty i niedziele. W trakcie tych dni liczba unikalnych użytkowników potrafiła przekroczyć 50 osób dziennie.
- Zanotowanoa przypadki, kiedy w czasie jednej godziny z hotspota skorzystało aż 18 osób.  

Partnerem technologicznym była firma CCA – właściciel portalu WiFi-Marketing.pl oraz systemu WiFi-Spot, która odpowiadała za przygotowanie strefy i obsługę Gumtree WiFi przez cały okres jej działania.

Źródło: Gumtree

, wydruk, pdf , Prześlij znajomym

Wi-Fi, hotspoty, Warszawa, Gumtree

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować.

Komentarze

Brak komentarzy

przeczytaj_tresc_ponownie