Przejdź do treści

Do Bochni wraca darmowy internet bezprzewodowy

Data: 2014-11-21 09:36:00
pincasso / Photogenica

Mieszkańcy Bochni oraz coraz liczniej odwiedzający miasto turyści mogą korzystać z bezpłatnego dostępu do Internetu w okolicach Rynku, Placu Turka, Plant Salinarnych oraz na terenie Parku Rodzinnego Uzbornia. Nowe urządzenia Hot Spot zostały umiejscowione i odpowiednio oznaczone w czterech lokalizacjach.

Do tej pory hotspoty nie działały przez remont budynku, na dachu którego znajduje się nadajnik. Jak jednak zauważa Gazeta Krakowska mieszkańcom marzy się, aby punktów było więcej, bo jak mówią, teraz niemal każdy ma w telefonie dostęp do Wi-Fi.

W tej chwili inwestycja jest ukończona, sygnał dodatkowo wzmocniony przez nową antenę - mówi gazecie Tomasz Ryncarz, rzecznik prasowy bocheńskiego magistratu. To Urząd Miasta jest administratorem miejskich hotspotów.

Aby skorzystać z darmowej sieci internetowej dostępnej w czterech punktach solnego grodu wystarczy zarejestrować się wpisując swój numer telefonu. Na podany przez nas wcześniej numer przesłany zostanie SMS z loginem oraz hasłem dostępu. Otrzymane dane możemy wpisać w dowolne urządzenie przenośne: laptopa, tablet czy telefon komórkowy, poprzez które chcemy uzyskać dostęp do sieci.

Źródło: Urąd Miasta w Bochnii, Gazeta Krakowska

Zdjęcie: pincasso / Photogenica

, wydruk, pdf , Prześlij znajomym

hotspoty, Wi-Fi, małopolskie, Bochnia, Małopolska

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować.

Komentarze

Brak komentarzy

przeczytaj_tresc_ponownie