Przejdź do treści

Debata na KFS - relacja filmowa

Data: 2011-05-11 00:00:00
Debata na KFS - relacja filmowa

Zapraszamy do obejrzenia filmu z debaty panelowej, która kończyła kwietniową konferencję Krajowego Forum Szerokopasmowego. Jej uczestnicy dyskutowali na temat, czy Polska jest w stanie zrealizować założenia Europejskiej Agendy Cyfrowej. W jej trakcie Anna Streżyńska, prezes UKE ujawniła, że stara się nakłonić Telekomunikacją Polską do podpisania porozumienia, podobnego do tego zawartego w 2009 r. Tym razem dotyczyłoby ono jednak inwestycji w łącza światłowodowe o prędkości 100 Mbit/s.

Zapraszamy do obejrzenia filmu z debaty panelowej, która kończyła kwietniową konferencję Krajowego Forum Szerokopasmowego. Jej uczestnicy dyskutowali na temat, czy Polska jest w stanie zrealizować założenia Europejskiej Agendy Cyfrowej. W jej trakciej Anna Streżyńska, prezes UKE ujawniła, że stara się nakłonić Telekomunikacją Polską do podpisania porozumienia, podobnego do tego zawartego w 2009 r. Tym razem dotyczyłoby ono jednak inwestycji w łącza światłowodowe o prędkości 100 Mbit/s.

"Sieć dziś i jutro: perspektywy, problemy, możliwości" – to tytuł dyskusji panelowej, która kończyła kwietniową konferencję Krajowego Forum Szerokopasmowego. Prowadził ją Tomasz Kulisiewicz, a brali w niej udział  Anna Streżyńska, prezes UKE, Maciej Witucki, prezes Telekomunikacji Polskiej, Emil Konarzewski z Audytela oraz Marek Średniawa z Instytutu Telekomunikacji, Politechniki Warszawskiej.

Relacja filmowa w dziale multimedia 

, wydruk, pdf , Prześlij znajomym

światłowody, FTTH, inwestycje, łącza, agenda cyfrowa, UKE, debata, konferencja, konferencja KFS

Jesteś pierwszym, który to przeczytał

przeczytaj_tresc_ponownie