Przejdź do treści

Dąbrowa Tarnowska Internetem stoi

Data: 2010-08-03 00:00:00

W Dąbrowie Tarnowskiej w województwie małopolskim jest coraz więcej miejsc z darmowym dostępem do Internetu bezprzewodowego - informuje Urząd Miasta. Dla władz miasta jest to sposób na promocję gminy i zachęcenie turystow do odwiedzenia Dąbrowy Tarnowskiej. 

W Dąbrowie Tarnowskiej w województwie małopolskim jest coraz więcej miejsc z darmowym dostępem do Internetu bezprzewodowego - informuje Urząd Miasta. Dla władz miasta jest  to sposób na promocję gminy i zachęcenie turystów do odwiedzenia Dąbrowy Tarnowskiej. 
 

W kilku miejscach na terenie Dąbrowy Tarnowskiej uruchomione zostały  kolejne punkty bezprzewodowego dostępu do Internetu (pierwszym hotspotem był punkt na Rynku), co sprawie, ze dostępny jest on w prawie każdym zakątku miasta. Z darmowego internetu można korzystać w okolicach Rynku, krytej pływalni, Orlika, Biblioteki Publicznej, Gimnazjum nr 2, szpitala oraz na przystankach położonych przy synagodze i Domu Handlowym Centrum.

Lokalny provider Firma Integra udostępniła połączenie internetowe z myślą o turystach odwiedzających Dąbrowę Tarnowską, mieszkańcach oraz abonentach korzystających z sieci internetowej Integra.

Źródło: Urząd Miasta Dąbrowa Tarnowska

, wydruk, pdf , Prześlij znajomym

samorząd, hotspot, internet, promocja

Jesteś pierwszym, który to przeczytał

przeczytaj_tresc_ponownie